Szok!

Wjechała volkswagenem w witrynę salonu urody. Odmówiła badania na trzeźwość. Mamy zdjęcia

2022-12-07 16:32

Toruń: Dantejskie sceny przy ul. Żwirki i Wigury. Kierująca volkswagenem nie opanowała pojazdu i wylądowała na... witrynie salonu urody! Wszystko widać na zdjęciach, przekazanych przez strażaków. Znamy już pierwsze szczegóły, związane z tym niepokojącym zdarzeniem.

Do poważnego wypadku w Toruniu doszło w miniony wtorek (6 grudnia 2022 r.) ok. godziny 19:40. Na ul. Żwirki i Wigury dotarły dwa zastępy straży pożarnej. Trzeba przyznać, że widok był niecodzienny. Osobowy volkswagen wylądował na... witrynie salonu urody "Glow". W relacji KM PSP w Toruniu czytamy, że jedna osoba poszkodowana została przewieziona do szpitala. Zdjęcia z tego zdarzenia "robią wrażenie". Ku przestrodze publikujemy je pod tekstem.

Wypadek w Toruniu. Kobieta wjechała w wystawę sklepową. Co tam się stało?

O szczegóły zapytaliśmy aspiranta Wojciecha Chrostowskiego z KMP w Toruniu. - Kierująca volskwagenem beetle odmówiła badania na trzeźwość. Od kobiety została pobrana krew do badań. Od ich wyników zależy, czy zostaną jej postawione zarzuty. Na szczęście nikomu nic się nie stało - powiedział nam funkcjonariusz.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Dokonał rozboju i spalił samochód ofiary. Horror pod Toruniem