Brutalny napad na lombard. Policja szuka sprawcy

i

Autor: KMP we Włocławku Mężczyzna napadł na lombard we Włocławku. Rozpoznajesz go?

Włocławek: Brutalny napad na lombard. Przerażające szczegóły [WIDEO]

2021-10-01 11:29

Włocławek. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, prowadzą postępowanie w sprawie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do jakiego doszło w środę (29.09.21) przy ul. Wojskowej we Włocławku. - Prosimy o zgłaszanie się świadków zdarzenia, a także osób, które rozpoznają mężczyznę widocznego na publikowanym nagraniu - apeluje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z biura prasowego KMP we Włocławku.

Włocławek: Brutalny napad na lombard. Rozpoznajesz sprawcę? Powiadom policję [WIDEO]

Do przestępstwa doszło w minioną środę (29.09.21) przed godziną 16:00. Wówczas mężczyzna, który wszedł do lombardu sterroryzował obsługę, wyciągając przedmiot przypominający broń i zażądał wydania pieniędzy. Następnie pobił sprzedającego, skrępował mu ręce i skradł biżuterię. - Po dokonanej kradzieży sprawca oddalił się w stronę ulicy Armii Krajowej. Policjanci pojechali na miejsce i rozpoczęli poszukiwania napastnika. Zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widać sylwetkę sprawcy napadu - informuje nadkomisarz Joanna Seligowska-Ostatek z biura prasowego KMP we Włocławku. Przyjrzyjcie się uważnie zdjęciom, zamieszczonym w galerii i materiałowi wideo!

Czytaj też: Nocny atak nożem we Włocławku. 22-latkowi grozi dożywocie

- Jest to mężczyzna w wieku około 30-35 lat, 185 cm wzrostu, dobrze zbudowany. W chwili zdarzenia ubrany był w spodnie dresowe koloru oliwkowego, ciemnozieloną bluzę dresową z kapturem naciągniętym na głowę, czapkę z daszkiem koloru oliwkowego oraz kamizelkę odblaskową. Na dłoniach miał czerwone, robocze rękawiczki, w rękach trzymał białą torbę tzw. reklamówkę, do której schował skradzioną biżuterię - wyjaśnia policjantka z Włocławka.

Osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź rozpoznają osobę zarejestrowaną przez monitoring, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji we Włocławku przy ul. Okrężnej 25, telefon numer 47 753 5201 lub 47 753 5202, bądź na numer alarmowy 112. - Zapewniamy anonimowość! - podkreśla nadkom. Seligowska-Ostatek.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Jak oceniasz działania policji w naszym kraju?
Sterroryzował obsługę lombardu. Szuka go policja z Włocławka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE