NAJECHAŁ na leżącego mężczyznę! KOSZMAR na drodze koło Torunia. Kim jest ofiara?

2021-03-01 17:55 km
NAJECHAŁ na leżącego mężczyznę! KOSZMAR na drodze koło Torunia. Kim jest ofiara?
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons NAJECHAŁ na leżącego mężczyznę! KOSZMAR na drodze koło Torunia. Kim jest ofiara?

Koszmarny wypadek w Rogówku (powiat toruński). W minioną niedzielę (28.02.2021) 30-letni kierowca peugota najechał na mężczyznę leżącego na jezdni. - Do chwili obecnej nie znamy tożsamości ofiary tego zdarzenia. Policjanci apelują o pomoc do wszystkich osób, które mogą przyczynić się do jej ustalenia - przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

NAJECHAŁ na leżącego mężczyznę! KOSZMAR na drodze koło Torunia. Kim jest ofiara?

Czarny weekend na drogach w województwie kujawsko-pomorskim. W minioną niedzielę (28.02.2021) w Rogówku (powiat toruński) doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. 30-letni kierowca peugeota 208, jadący drogą krajową numer 15, od strony Gronowa w kierunku Torunia najechał na mężczyznę leżącego na jego pasie ruchu. - Na miejsce wezwano pogotowie. Niestety mężczyzna zmarł. Policjanci poddali badaniu trzeźwości kierowcę. Probierz wykazał wynik negatywny - przekazuje nam podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Przeczytaj także: Górzno: Chciał zabić 83-letnią kobietę. Z nożem ruszył na policjanta

Policja podaje, że ofiara tego wypadku nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów ani przedmiotów osobistych. Wiemy, że był to mężczyzna w wieku około 50 lat posiadający brodę. Włosy jasne, siwiejące. W chwili zdarzenia ubrany był w czarny długi płaszcz sięgający do połowy łydki, intensywnie niebieską bluzkę z kilkucentymetrowymi czarnymi, poprzecznymi pasami i przy nich biegnącym węższy białym paskiem. Na bluzce widoczny numer 9. Mężczyzna miał na sobie również ciemne spodnie i czarne buty typu mokasyn z wiązaniem. Sznurowadła są również koloru czarnego.

- Policjanci apelują do wszystkich  osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ofiary tego wypadku. Być może ktoś z Państwa kojarzy kogoś z bliskich lub znajomych, którego spotkał wczoraj i był ubrany podobnie do opisu podanego powyżej. Informację można przekazywać do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod numerami 47 754 26 07, 47 754 21 69 lub dyżurnego KMP w Toruniu, 47 754 23 69 - przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy już teraz wyrazy głębokiego współczucia. Do sprawy będziemy wracać!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Śmiertelny wypadek na DK91 w miejscowości Szprudowo
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE