Poważny wypadek na S10. Auto wyrzucone ze SKARPY. Ciężarówka ZAWISŁA nad drogą [ZDJĘCIA]

2021-03-05 11:15 Konrad Marzec
Poważny wypadek na s10 koło Torunia. Auto wyrzucone ze skarpy!
Autor: KMP w Toruniu Poważny wypadek na s10 koło Torunia. Auto wyrzucone ze skarpy!

W piątek (5.03.2021) krótko przed godziną 9:00 na drodze S10, w miejscowości Glinki koło Torunia doszło do bardzo poważnego zdarzenia, w którym uczestniczyły trzy pojazdy. - Kierowca "osobówki" trafił do szpitala. Na miejsce oprócz policji pracują wszystkie służby ratunkowe - poinformowała nas podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Poważny wypadek na S-10. Gigantyczne utrudnienia koło Torunia!

Policja podaje, że w piątek (5.03.2021) około godziny 8:40 na trasie S-10 w miejscowości Glinki powiat toruński doszło zderzenia trzech pojazdów. W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta osobowe i jeden ciężarowy. - Z informacji, które zebrali policjanci pracujący na miejscu wypadku wynika, że kierowca pojazdu ciężarowego marki scania z naczepą jadący od strony Bydgoszczy w kierunku autostrady A1 zauważył jak jadące z przeciwnego kierunku audi z nieznanych przyczyn nagle zjeżdża na jego pas drogi - przekazuje nam podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Czytaj też: Lokal z Torunia nie obsługuje policjantów i ich rodzin. Właściciele bezkarni przez wyrok TK?

- Mimo że kierowca ciężarówki próbował uniknąć zderzenia, skończyło się na wypadku. Dodatkowo ciężarówka uderzyła w pojazd kia, który jechała za audi. Impet uderzenia ciężarówki z autem był tak duży, że osobówkę wyrzuciło poza pas drogi ze skarpy na pobocze, a pojazd ciężarowy zawisł nad drogą. Kierowca kia został przetransportowany do jednego z toruńskich szpitali - relacjonuje podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

- Kierowcy jadący tą droga mogą natrafić nawet na kilkugodzinne utrudnienia. Droga w tym miejscu jest w tej chwili całkowicie zablokowana do czasu usunięcia skutków tego zdarzenia. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe - przekazała nam policjantka z Torunia.

Radzimy wybrać alternatywną trasę. Jeżeli macie taką możliwość, poszukajcie innego rozwiązania. Aktualizacje będziemy podawać na bieżąco!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Tir zmiażdżył Marka i jego 10-letniego syna. Wypadek Strzelce Małe.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE