Wyraźna poprawa za oknami. To będzie przyjemny weekend? [Pogoda Toruń 22.09.2022]

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Wyraźna poprawa za oknami. To będzie przyjemny weekend? [Pogoda Toruń 22.09.2022]

Optymistyczna prognoza

Wyraźna poprawa za oknami. To będzie przyjemny weekend? [Pogoda Toruń 23.09.2022]

2022-09-23 6:00

Pogoda Toruń 23.09.2022. W piątek i podczas weekendu, mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego nie powinni narzekać na warunki atmosferyczne. Deszcz nie powinien ich niepokoić, a temperatury pójdą delikatnie w górę. Szczegółowa prognoza eksperta poniżej.

Pogoda Toruń 23.09.2022. Prognoza na piątek

Prognoza pogody dla Torunia wreszcie przynosi powiew optymizmu. Po przymrozkach, które zaatakowały w piątek (23.09.2022) w godzinach porannych, kolejne godziny będą wyglądały przyjemniej niż początek bieżącego tygodnia. - Słońce powinno dość często dominować nad chmurami. Zachmurzenie będzie umiarkowane i bez opadów. Rano możliwe lokalne mgły. Po południu temperatura powietrza maksymalnie wzrośnie do 15-16 stopni - przekazuje Rafał Maszewski, autor i właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl.

Czytaj też: Żużel. Włókniarz - Apator: Składy, zapowiedź meczu o brązowy medal PGE Ekstraligi

- Północno zachodni wiatr będzie słaby, a ciśnienie atmosferyczne nieznacznie spadnie. Warunki biometeorologiczne będą obojętne - dodaje ceniony toruński meteorolog.

Prognoza pogody na weekend dla Torunia [23-25.09.2022]

W weekend temperatura w Toruniu wzrośnie do 18 stopni (w ciągu dnia). Słońce będzie się przebijało zza chmur, a parasole nie powinny się przydać. Wiatr na ogół słaby, momentami umiarkowany. Sobota i niedziela to dobry moment na spacer po toruńskiej starówce. Przyjemne warunki atmosferyczne powinny zostać z nami do 26 września. Przelotne deszcze powrócą we wtorek. Prognozy będziemy regularnie analizować w serwisie se.pl/torun.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Policyjny pościg za motocyklistą ulicami Torunia. 41-latek trafił za kraty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE