Wysokie loty Aniołów w Toruniu! Zwycięstwo na przywitanie hali. Mamy zdjęcia z trybun

2021-10-23 21:29
Anioły Toruń wygrały u siebie! Zdjęcia z Hali Sportowej SP nr 28
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Anioły Toruń wygrały u siebie! Zdjęcia z Hali Sportowej SP nr 28

Anioły Toruń zaliczyły fantastyczną inaugurację siatkarskiego sezonu, jeśli chodzi o domowe spotkania. W meczu II Ligi Piłki Siatkowej torunianie pokonali zespół WKS Sobieski Arena Żagań. Mamy dla was zdjęcia z hali. Prezentujemy je na se.pl poniżej!

Wysokie loty Aniołów w Toruniu! Zwycięstwo na przywitanie hali. Mamy zdjęcia z trybun

Początek sezonu w II Lidze był dla torunian kapitalny. 16 października, w swoim trzecim wyjazdowym meczu ligowym pokonali na trudnym terenie rozkręcającą się drużynę SPS Konspol Słupca 3:1 (25:22, 21:25, 17:25, 16:25). Tydzień później przyszedł czas na inaugurację przed własną publicznością. W Hali Sportowej SP nr 28 Anioły Toruń podejmowały WKS Sobieski Arena Żagań. Na trybunach panowała znakomita atmosfera, która poniosła siatkarzy do kolejnego sukcesu. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Wilfredo Leon rozwija swoją akademię. W planach szkolenia nie tylko w Toruniu

Pierwsze dwa sety padły łupem gospodarzy, a rywale uciułali zaledwie 16 i 17 punktów. Wydawało się, że jest realna szansa na wygraną do zera, ale trzecia partia to przebudzenie drużyny z Żagania. Tym razem to goście wygrali czterema punktami, ale na szczęście dla kibiców z Torunia to nie wpłynęło demotywująco na gospodarzy. Takim samym wynikiem - ale na korzyść Aniołów - zakończyła się czwarta odsłona zmagań. Kolejne zwycięstwo zapisaliśmy po stronie Aniołów. 

Anioły Toruń - WKS Sobieski Arena Żagań 3:1 (25:16, 25:17, 21:25, 25:21)

Sonda
Czy Wilfredo Leon to najlepszy siatkarz na świecie?
Łaguta świętował, Zmarzlik poległ. Kulisy Grand Prix Polski w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE