Za nami wyjątkowe Derby Pomorza. Apator Toruń i GKM Grudziądz... na lodzie! [ZDJĘCIA]

2020-02-10 12:13

Pierwsze zwycięstwo Apatora Toruń w tym roku. Ludzie związani z toruńskim żużlem pokonali GKM Grudziądz... na lodzie! W charytatywnym meczu hokeja kibice mogli zobaczyć byłe gwiazdy obu klubów oraz młodzieżowców, obecnie związanych z obiema drużynami.

Najważniejszym celem niedzielnego spotkania była pomoc podopiecznym Fundacji Światło. Na trybunach Tor-Toru widzieliśmy ok. tysiąca widzów, a dochód z biletów zostanie przekazany wcześniej wskazanemu podmiotowi.

Apator Toruń lepszy od GKM-u Grudziądz... na lodzie!

Ekipa z grodu Kopernika wygrała to spotkanie 6:4, a dwa trafienia zanotował Mirosław Kowalik, który świetnie czuł się na lodowisku. Trafili również Igor Kopeć-Sobczyński, Adrian Miedziński, Jacek Krzyżaniak oraz były profesjonalny hokeista - Arkadiusz Marmurowicz.

Dla gości bramki zdobyli Robert Kościecha (dwie), Mariusz Puszakowski oraz Wojciech Żurawski. 

Niedzielnego meczu dobrze nie będzie wspominał Tomasz Bajerski, który po kontakcie z rywalem zaliczył uraz kolana. Miejmy nadzieję, że nie będzie on zbyt poważny.

Nad tekstem znajdziecie kilka zdjęć z tej imprezy! Autorką fotografii jest Luiza Kowalewska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE