Prognoza pogody

i

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose / Zdjęcie ilustracyjne

Załamanie pogody w Toruniu. Śnieg i silny wiatr to nie wszystko [Pogoda Toruń 31.03.2022]

2022-03-31 8:08

Pogoda Toruń 31.03.2022. W czwartek odczujemy chłód i dość silne podmuchy wiatru. Meteorolog Rafał Maszewski donosi, że najgorsze dopiero przed nami. Końcówka marca przyniosła pogorszenie pogody, ale to nic w porównaniu z tym, co czeka nas w przyszłym tygodniu. Oto najnowsza prognoza pogody dla Torunia.

Pogoda Toruń 31.03.2022. W czwartek jest dużo chłodniej niż na początku tygodnia. Dwucyfrowe temperatury (przynajmniej na jakiś czas) postanowiły nas opuścić. Prognoza na najbliższe godziny nie wygląda bardzo źle, ale ciepłe kurtki z pewnością się przydadzą. - W dzień słońce często będzie przeświecać przez bezopadowe chmury. Zachmurzenie będzie umiarkowane. Po południu temperatura powietrza wzrośnie do 6; 7 stopni. Bardzo chłodno lub zimno - pisze Rafał Maszewski na swojej stronie pogodawtoruniu.pl. Niestety jest jeszcze jeden problem, na który trzeba zwrócić uwagę przy doborze odzieży. Jak zwykle w takich przypadkach apelujemy, o dostosowanie ubrań do panujących warunków, a nie do kartki z kalendarza.

Czytaj też: Zabijał niewinnych ludzi dla odszkodowania?! "Anioł śmierci" z Torunia za kratkami dopiero po kolejnej makabrze!

- Północno wschodni wiatr będzie umiarkowany, chwilami dość silny, zwiększający odczucie chłodu. Ciśnienie atmosferyczne będzie stabilne na obniżonym poziomie, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne - dodaje Rafał Maszewski.

Pogoda Toruń 31.03.2022. Załamanie pogody w Toruniu

Do końca bieżącego tygodnia (31.03.2022 - 3.04.2022) temperatury będą jednocyfrowe, ale poza momentami dość silnym wiatrem nie spodziewamy się innych problemów. Niestety Rafał Maszewski podaje na swojej stronie, że od poniedziałku do środy (4.04.2022 - 6.04.2022) będzie bardzo chłodno, a w dodatku z opadami śniegu, deszczu ze śniegiem i silnym wiatrem. Ciśnienie spadnie wyraźnie poniżej 1000 hPa. Nocami temperatury spadną do 0-1 stopni Celsjusza. O aktualizacjach w prognozach będziemy was informować na bieżąco.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Policyjny nalot na mieszkanie i działkę w Toruniu. 52-latek skrywał "skarby"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE