Kultowy lokal zaprasza

Zawodnicy z Torunia pokochali te turnieje, goście chętnie na nie wracają. Organizator ma dobre wieści

2023-02-24 15:40

Toruń: Szachiści, którzy przynajmniej raz grali w turniejach w Hard Rock Pubie Pamela przekonują, że te rozgrywki mają niepowtarzalny klimat. W poniedziałek (27 lutego 2023 r.) kolejna odsłona zmagań Zimowej Grand Prix HRPP w Szachach Błyskawicznych. Organizator przygotował niespodzianki! Szczegóły na se.pl.

Trzy rundy zimowych rozgrywek w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela to już historia. Druga z nich odbywała się tuż przed walentynkami. Po trzech turniejach podium tworzą zawodnicy AZS UMK Toruń - Marek Lewandowski, Daniel Ludwiński i Robert Wojciechowski. Atakować ich chce Marek Kubicki z Browar Wąsosz Gambit Toruń. Wyniki to jedno, ale szachiści z Torunia i okolic podkreślają, że liczy się przede wszystkim atmosfera, klimat i możliwość skosztowania wybitnych trunków. Mamy dla nich dobre wieści, ponieważ będą mieli kolejne okazje!

Toruń. Hard Rock Pub Pamela szykuje kolejne niespodzianki dla szachistów

Pokazy barmańskie, niespodzianki z okazji walentynek i wiele więcej - organizatorzy turniejów w Hard Rock Pubie Pamela dbają, aby turniej szachowy nie był jedyną atrakcją dla tych, którzy danego dnia pojawią się w lokalu. Właściciel Pameli w rozmowie z naszym portalem podkreśla, że załoga już szykuje kolejne niespodzianki.

- Przed nami czwarty turniej rundy zimowej Grand Prix Hard Rock Pubu Pamela w Szachach Błyskawicznych. Na kolejne rozgrywki tego cyklu umówiliśmy się w poniedziałek, 27 lutego 2023 roku o godzinie 20. W organizacji zawodów wspiera nas Browar Zamkowy w Cieszynie, który obchodzi w tym roku swoje 177 urodziny. Dzięki współpracy z Browarem, mającym w "świecie polskiego kraftu" status instytucji, weszliśmy na wyższy poziom organizacyjny naszego cyklu Grand Prix. Nasz niekonwencjonalny projekt z dużym zaangażowaniem wspierają również: Kreatywna Drewutnia, VINTAGEKING.PL oraz Pracownia Stara Lampownia. Dzięki tej współpracy, każdemu turniejowi towarzyszy wręczenie ciekawych nagród oraz niepowtarzalnych medali. Zwycięzca rundy zimowej otrzyma również ręcznie wykonany i specjalnie zaprojektowany puchar - zdradza Dariusz Kowalski.

Lutowy termin to nie koniec. Szachiści będą rywalizować również 6 i 20 marca. Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa i zapraszania znajomych również z innych regionów naszego kraju. Tymczasem pod tekstem prezentujemy galerię zdjęć z turniejów szachowych, odbywających się w Pameli.

Sonda
Co wolisz: warcaby czy szachy?