Złodzieje paliwa poszukiwani przez policję. Zobacz ich zdjęcia. Mogą być wszędzie!

2020-03-20 10:57 EIB
Złodzieje paliwa poszukiwani przez policję. Zobacz ich zdjęcia. Mogą być wszędzie!
Autor: KWP Bydgoszcz Złodzieje paliwa poszukiwani przez policję. Zobacz ich zdjęcia. Mogą być wszędzie!

Policjanci z Komisariatu Policji w Pakości i Posterunku Policji w Złotnikach Kujawskich, pow. inowrocławski, proszą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Każdy, kto posiada informacje dotyczące kobiety i mężczyzny proszony jest o telefoniczny kontakt z policjantami.

Pakoscy i złotniccy policjanci prowadzą postępowania o wykroczenia w sprawach kradzieży oleju napędowego ze stacji paliw. Do zdarzeń doszło w lutym. Wówczas, nieznany mężczyzna i kobieta na stacjach na terenie gmin Pakość i Złotniki Kujawskie tankowali paliwo do samochodu marki Honda koloru czarnego, a następnie odjeżdżali nie płacąc za nie. Numery tablic rejestracyjnych, które uwiecznił monitoring, pochodzą od innego pojazdu i zostały wcześniej skradzione.

Policjanci proszą o kontakt osoby, które pomogą w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. W tej sprawie można kontaktować się z policjantami z Pakości pod numerem telefonu 52 351-85-07 oraz policjantami ze Złotnik Kujawskich pod numerem telefonu  52 566-54-90 lub w obu przypadkach 112. 

ZOBACZ: Koronawirus. Jesteś objęty kwarantanną? Policja ostrzega: przestrzegaj jej zasad!

Spirytus z przestępstwa wykorzystają do przygotowania preparatów dezynfekujących

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.