Złotniki Kujawskie: Takiej kradzieży nie wymyśliłby Benny Hill. Wpadł z... cebulą!

2020-05-29 12:16 KM
Cebula
Autor: CC Unsplash.com Złotniki Kujawskie: Takiej kradzieży nie wymyśliłby Benny Hill. Złodziej wpadł z... cebulą!

Policjanci z posterunku w Złotnikach Kujawskich zatrzymali złodzieja cebuli i udaremnili kolejną jego kradzież. - Nie pomogła mu kryjówka w rowie melioracyjnym. Teraz 35-letniemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Tydzień temu w nocy (19/20.05) na terenie gminy Złotniki Kujawskie na jednym z pól, ktoś ukradł blisko dwie tony cebuli wartości 6 tys. zł. W tej sprawie prowadzone było postępowanie, a policjanci zbierali materiały dowodowe i ustalali osoby, które miały z tym związek. Zadania policyjnych patroli były ukierunkowane na proceder kradzieży z pól. W minioną środę (27.05) około północy funkcjonariusze zauważyli w wysokiej trawie stos skrzynek, które mogły stanowić przygotowanie do kradzieży. Postanowili to sprawdzić. Jak się okazało - bardzo słusznie.

- W pobliżu zauważyli mężczyznę, który na widok patrolu zaczął uciekać i wskoczył do rowu melioracyjnego. Nic mu to nie dało, bo został zatrzymany. Mężczyzna był nietrzeźwy i agresywny. Zdążył kilka skrzynek wypełnić kradzioną z pola cebulą - informuje nas asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W czwartek (28 maja) policjanci z posterunku przesłuchali go w charakterze podejrzanego. - Grozi mu teraz 5 lat więzienia - podsumowuje policjantka z Inowrocławia.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Fałszywe funty wymieniano w kantorach na prawdziwe banknoty - gang rozbity

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.