Bałtyk wyrzucił ciało mężczyzny! Makabra na plaży w Gdańsku

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express, Andrzej Lange/Super Express Ciało mężczyzny znaleziono na plaży w Gdańsku przy ul. Jantarowej, po tym jak w środę, 22 lutego, wyrzucił je tam Bałtyk.

Tragiczne odkrycie

Bałtyk wyrzucił ciało mężczyzny! Makabra na plaży w Gdańsku

2023-02-22 10:01

Ciało mężczyzny znaleziono na plaży w Gdańsku, po tym jak w środę, 22 lutego, wyrzucił je tam Bałtyk. Służby ratownicze zostały zaalarmowane o wszystkim o godz. 5.30. Na miejscu pojawili się m.in. biegły medycyny sądowej policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej i technik kryminalistyki, którzy prowadzili czynności pod nadzorem prokuratury w Gdańsku.

Bałtyk wyrzucił ciało mężczyzny. Makabra na plaży w Gdańsku

Bałtyk wyrzucił na brzeg ciało mężczyzny, które znaleziono na plaży przy ul. Jantarowej w Gdańsku. Do zdarzenia doszło w środę, 22 lutego, w godzinach porannych - zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do służb ratowniczych o godz. 5.30. Tożsamość denata nie jest jeszcze znana. - Na miejscu pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego medycyny sądowej pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo śledczej i technik kryminalistyki, którzy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Z polecenia prokuratora ciało mężczyzny przewieziono do zakładu medycyny sądowej - informuje podinspektorka Magdalena Ciska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Sonda
Czy ufasz polskiej policji?
Tu mieszkał i tworzył Zdzisław Beksiński. Zginął 18 lat temu od 17 ciosów nożem