BESTIALSKO skatował kota. Teraz trafił na czarną listę POTĘŻNYCH wojowników!

2020-01-25 20:19 ToM
BESTIALSKO skatował kota!
Autor: tacofleur/cc0/pixabay.com Zwyrodnialec trafił na czarną listę POTĘŻNYCH wojowników!

Członkowie Amatorskiego Klubu Bokserskiego Polonia Prabuty rzucili wyzwanie mieszkańcowi miasta, który w okrutny sposób skatował metalową pałką bezbronnego kota. "Lubisz krzywdzić słabszych? Przyjdź skrzywdzić nas!" - proponują wysportowani i silni bokserzy.

Pięściarze z Prabut postanowili sprzeciwić się wobec bestialskiemu zachowaniu mieszkańca miasta, który bez skrupułów katował kota metalową pałką.

Sportowcy zamieścili w internecie zdjęcie, na którym widać dobrze zbudowanych mężczyzn trzymających transparent z napisem: "Lubisz krzywdzić słabszych? Przyjdź skrzywdzić nas!". Zdjęcie zrobiło prawdziwą furorę w mediach społecznościowych!

Zrobiliśmy to zdjęcie, żeby pokazać, że Prabuty to nie tylko patologia. Że zdziczenie oraz nieludzka podłość są tutaj tylko marginesem i że są tutaj ludzie, którzy nie pozwolą, aby ten margines zajmował zbyt wiele miejsca - podkreślają sportowcy.

Potworne zachowanie zwyrodnialca z Prabut wzbudziło powszechny sprzeciw i wzburzenie w całej Polsce. Pięściarze z miejscowego klubu bokserskiego zaznaczają, że ich akcja nie ma na celu wzbudzenia poklasku, tylko jest formą sprzeciwu wobec patologii.

Ciekawe, czy młody mieszkaniec Prabut, który nie miał litości dla zwierzęcia, odważy się spojrzeć w oczy potężnym bokserom.