Biedronka nad morzem czynna całą dobę! Wczasowicze będą zadowoleni

i

Autor: Shutterstock

Nowość

Biedronka nad morzem czynna całą dobę! Bogaty asortyment, nawet 50 produktów więcej [lista sklepów]

2023-07-05 15:10

Biedronka wprowadza rozwiązanie, które spodoba się wypoczywającym nad morzem, w górach i na Mazurach. Sieć będzie zapraszała klientów przez całą dobę. Dotyczy to ponad 250 placówek. - Sklepy sezonowe mają również bogatszą ofertę asortymentową - informuje Magdalena Sidwa, dyrektor operacyjna Regionu Koszalin w sieci Biedronka.

Sklepy sieci Biedronka cieszą się ogromną popularnością. Przebywający na wakacjach chętnie korzystają z marketów, które mają bogatą ofertę i niekoniecznie wysokie ceny. Przedstawiciele Biedronki przekazali dobre wieści w specjalnym komunikacie. W popularnych miejscowościach sklepy będą otwarte przez całą dobą (z krótką techniczną przerwą). Najwięcej sklepów wakacyjnych Biedronka uruchomiła w województwie zachodniopomorskim - 37.

Biedronka całodobowa: lista sklepów nad morzem

- Część placówek na północy Polski będzie otwarta 24 godziny na dobę, m.in. w Ustce, Mielnie, Łebie, Dziwnowie, Kołobrzegu, Władysławowie, Stegnie, Przejazdowie, Nowym Dworze Gdańskim i w Jastarni - informuje sieć w komunikacie, przesłanym mediom.

Przedstawicielka Biedronki o sklepach otwartych 24 godziny na dobę

- W sklepach sezonowych notujemy minimum 30 proc. wzrostu średniej sprzedaży w lipcu i sierpniu w porównaniu ze średnią sprzedażą w pozostałych 10 miesiącach. Sklepy sezonowe mają również bogatszą ofertę asortymentową niż standardowe sklepy w wielu popularnych kategoriach. Średnio co najmniej 50 produktów więcej -powiedziała Magdalena Sidwa, dyrektor operacyjna Regionu Koszalin w sieci Biedronka.

Przedstawiciele Biedronki wskazują przy tej okazji grupy produktów, które sprzedają się najlepiej w sezonie letnim w sklepach wakacyjnych. Na pierwszym miejscu - co nie może dziwić - jest pieczywo. Odnotowano wzrost w porównaniu z początkiem roku o ponad 240 proc. Wysoko są również owoce i warzywa (170 proc.), nabiał (prawie 180 proc.), słodycze i przekąski (ponad 230 proc.) a także, co naturalne w lecie, napoje (291 proc.).

Sklepy całodobowe Biedronki to świetne wieści dla wczasowiczów, ale również wyzwanie dla tych, którzy są zatrudnieni w marketach. Spółka przekonuje, że dba zarówno o klientów, jak i o pracowników. Mogą oni liczyć na atrakcyjne stawki i dodatkowe benefity.

- Biedronka zwiększyła zatrudnienie pracowników w sklepach sezonowych, aby komfort klientów dokonujących zakupów był jak największy. Nowozatrudnionym sieć oferuje stawkę godzinową od 23,50 zł brutto, nawet do 27 zł brutto, pracę w atrakcyjnej miejscowości turystycznej, zatrudnienie w ramach umowy zlecenia, a w wybranych lokalizacjach również nocleg i wyżywienie - czytamy w komunikacie Biedronki.

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?