Nagrała KATOWANIE kotka, bo... była ZASTRASZANA?! Szokujące tłumaczenia 19-latki [WIDEO]

2020-01-16 7:30 OM, PMAR

Czym im zawiniła ta biedna kicia?! Mateusz B. (20 l.) z Prabut (woj. pomorskie) skatował metalowym prętem domowe zwierzę. Film z tego makabrycznego zdarzenia nagrała jego partnerka, Klaudia C. Drastyczne wideo trafiło do sieci, a sadysty poszukuje już prokuratura. Przesłuchano już natomiast 19-letnią autorkę nagrania. Jej tłumaczenia są zaskakujące.

Aktualizacja (16 stycznia - godzina 10:00): Zatrzymano sadystę, który SKATOWAŁ KOTA metalową pałką! [CZYTAJ WIĘCEJ]

Do przestępstwa miało dojść około 5 miesięcy temu, ale nagranie dopiero teraz ujrzało światło dzienne. Na filmie widać, jak Mateusz B. przy użyciu pałki katuje kota uciekającego po schodach. Zwierzę nie przeżyło tych tortur. - Mężczyzna narzędziem przypominającym kij wielokrotnie uderzał kota, który na skutek ciosów nie był w stanie się podnieść - mówi Ewa Bialik, rzeczniczka Prokuratury Krajowej.

ZOBACZ TAKŻE: KATOWAŁ bezbronne zwierzę METALOWĄ PAŁKĄ. Policja podjęła działanie [NOWE FAKTY | WIDEO]

W ujęcie zwyrodnialców zaangażowało się Ministerstwo Sprawiedliwości i Prokuratura Generalna. - Widziałem ten filmik. To wyglądało naprawdę strasznie. Ten mężczyzna katował bezbronne zwierzę. Dziękuję zastępcy Prokuratora Generalnego Krzysztofowi Sierakowi za zaangażowanie się w sprawę. Już w nocy mieliśmy kontakt z fundacją, która nagłośniła te godne potępienia bestialstwo. Mam nadzieję, że prokuratura wykorzysta wszelkie środki, by zbadać sprawę, zatrzymać winnych i ukarać ich najwyższymi możliwymi wyrokami. Ludzie muszą wiedzieć, że nie można dopuszczać się tak haniebnych czynów. Państwo nie może tolerować takiego zwyrodnialstwa - mówi "Super Expressowi" Michał Wójcik (48 l.), wiceminister sprawiedliwości.

ZOBACZ TAKŻE: Koźmin: Rzuciła SZCZENIAKIEM bo się wściekła [ZDJĘCIA]

Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kwidzynie, która zarządziła zatrzymanie Mateusza B. i Klaudii C. Na razie zatrzymano tylko kobietę, która tłumaczyła się z udziału w przestępstwie w mediach społecznościowych. Jak twierdzi, do nakręcenia filmu zmusił ją jej ówczesny partner, który miał ją zastraszać i źle traktować. - Najmocniej przepraszam za to, co się stało - przekazała kobieta, chociaż na filmie wyraźnie słychać, że bawi ją widok Mateusza B. katującego bezbronne zwierzę. Sadystom grozi teraz do 5 lat więzienia. 

Kot skatowany metalową pałką. ZOBACZ WIDEO: