Gdańsk. 20-latka rzuciła się na nożem na swojego przyjaciela. Co jej strzeliło do głowy?!

i

Autor: shutterstock

DŹGNĘŁA GO W PLECY!

Gdańsk. 20-latka rzuciła się na nożem na swojego przyjaciela. Co jej strzeliło do głowy?!

2022-12-04 21:26

Do zdarzenia doszło w niedzielę w okolicach godziny 16. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 20-letnia kobieta zaatakowała swojego znajomego nożem i dźgnęła go w plecy! Policja przekazała, że ranny 25-latek został przetransportowany do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża!

20-latka dźgnęła swojego przyjaciela w plecy! Mężczyzna trafił do szpitala

Policja otrzymała zgłoszenie o ataku nożownika nieopodal przystanku tramwajowego przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku w niedzielę chwilę przed godziną 16. Funkcjonariusze pewnie byli w szoku, kiedy usłyszeli, że napastnikiem okazała się 20-letnia kobieta!

W niedzielę przed godz. 16 policjanci odebrali zgłoszenie, że na al. Grunwaldzkiej 24 nieopodal przystanku tramwajowego kobieta zraniła nożem znajomego w plecy – przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową oficer prasowy KMP w Gdańsku, podinsp. Magdalena Ciska.

25-latek został przetransportowany do szpitala, gdzie opatrzono mu rany. Na szczęście, jego zdrowiu i życiu nic nie zagraża. Funkcjonariusze zatrzymali 20-letnią kobietę i zatrzymali zakrwawiony nóż.

Podinsp. Magdalena Ciska podkreśliła, że trwają czynności w tej sprawie, a funkcjonariusze wyjaśniają jej szczegóły i okoliczności.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE