Gdańsk: Tajemniczy NOŻOWNIK zaatakował PRZYPADKOWĄ OFIARĘ! Udostępniono nagranie [WIDEO]

i

Autor: KMP Gdańsk Gdańsk: Tajemniczy NOŻOWNIK zaatakował PRZYPADKOWĄ OFIARĘ! Udostępniono nagranie [WIDEO]

Gdańsk: Tajemniczy NOŻOWNIK zaatakował PRZYPADKOWĄ OFIARĘ! Udostępniono nagranie [WIDEO]

2020-08-27 12:30

Gdańscy funkcjonariusze szukają mężczyzny, który 24 lipca 2020 roku we Wrzeszczu ruszył z nożem na przypadkowego przechodnia. Poszkodowany skończył z ranami ciętymi karku, ale na szczęście przeżył atak. Prawdopodobnym sprawcą jest osoba widoczna na załączonym poniżej nagraniu z monitoringu. Policjanci apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego.

Do ataku doszło między godziną 22:30 a 22:45 przy ulicy Dmowskiego. - Poszukiwany uderzył pokrzywdzonego w okolice karku ostrym narzędziem, powodując u niego rany cięte - podaje Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Mundurowi z Wrzeszcza znaleźli wizerunek prawdopodobnego sprawcy na nagraniu z kamery monitoringu. - Mężczyzna jest w wieku około 25-35 lat. W dniu popełnienia przestępstwa na twarzy miał widoczny zarost. Ubrany był w jasną koszulkę lub koszulę i granatową bluzę z kapturem, szare spodnie z szerokimi nogawkami oraz buty w tym samym kolorze. Miał również założone słuchawki i przewieszony wokół szyi kabel - informują funkcjonariusze.

Gdańsk: Atak nożownika! Policja szuka sprawcy

- Osoby, które rozpoznają mężczyznę bądź mają informacje o jego miejscu pobytu, proszone są o kontakt z komisariatem przy ulicy Białej pod numerem 47 741-15-22 lub poprzez adres poczty elektronicznej komendant.kp3@gd.policja.gov.pl - apelują stróże prawa.

Policjanci zapewniają anonimowość. Każda przekazana informacja zostanie przez nich dokładnie sprawdzona.