Jacek Karnowski, prezydent Sopotu jest za obowiązkowymi szczepieniami

i

Autor: www.facebook.com/PrezydentMiastaSopotu/photos Jacek Karnowski, prezydent Sopotu jest za obowiązkowymi szczepieniami

Jacek Karnowski, prezydent Sopotu jest za obowiązkowymi szczepieniami

2021-06-26 21:55

Jacek Karnowski, prezydent Sopotu, w programie Polsatu "Gość Wydarzeń" mówił o tym, że Sopot jest najlepiej wyszczepionym miastem w Polsce. Prezydent Karnowski powiedział też, że to właśnie przez wzgląd na to obecnie w Sopocie może odbywać się Polsat SuperHit Festiwal. W rozmowie padło też stwierdzenie, że jest zwolennikiem obowiązkowych szczepień przeciw koronawirusowi.

Jacek Karnowski, prezydent Sopotu, gościł w programie "Gość Wydarzeń". Obok pytań o Polsat SuperHit Festiwal został zapytany o kwestię szczepień przeciw COVID-19. Karnowski zapewnił, że "byłby zwolennikiem obowiązkowych szczepień". Prowadzący program Piotr Witwicki zwrócił uwagę na to, że gdy słowa prezydenta Sopotu trafią do internetu, na tego wyleje się fala hejtu.

- Wiem, tak jak na prezydenta Wałbrzycha. Ale powiedzmy sobie szczerze. To zdrowie naszych bliskich. Bardzo bliski mi jest głos sopockiego dziekana, księdza Jana Wołyńca, który w czasie procesji w Sopocie mówił, że szczepienie jest objawem miłości do bliźnich -  powiedział w programie "Gość Wydarzeń" Jacek Karnowski, prezydent Sopotu.

Zobacz koniecznie: Polsat Super Hit Festiwal, dzień 2: Występ Maneskin! Michał Szpak pokazał SUTKI

Jacek Karnowski, prezydent Sopotu: Niech Ziobro pokaże, że jest szeryfem