KIM BYŁA?

Tragiczna śmierć kobiety po zderzeniu z drzewem. Jej tożsamość jest nieznana

2024-04-17 8:38

Na trasie Dębki – Odargowo (woj. pomorskie) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Według ustaleń śledczych samochód wypadł z zakrętu i uderzył w drzewo, przez co kobieta kierująca pojazdem poniosła śmierć na miejscu. Co zaskakujące, nie udało się ustalić je tożsamości.

Pomorskie. Tragiczny wypadek na trasie Dębki-Odargowo. Nie żyje kobieta

Około godz. 3:30 nad ranem we wtorek 16 kwietnia, na trasie pomiędzy Dębkami i Odargowem (woj. pomorskie), doszło do koszmarnego wypadku, w którym śmierć poniosła kobieta.

Tragedia na drodze pod Grudziądzem. Wypadek tira z drewnem i osobówki. Dziecko cudem przeżyło, rodziców uwalniano przez 40 minut ze zmiażdżonego auta

Według ustaleń śledczych z Komendy Powiatowej Policji w Pucku kierująca wypadła z zakrętu i uderzyła w drzewo, a jej samochód zatrzymał się w rowie. Na zdjęciach widać poważnie uszkodzony pojazd. Niestety, pomimo udzielenia ofierze wypadku pomocy, zmarła ona na miejscu.

Co zaskakujące, nieznana jest tożsamość kobiety, która zginęła w wypadku. Czekamy na informacje od policji. Grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Pucku prowadzili czynności zmierzające ku ustaleniu godności zmarłej oraz dokładnych przyczyn wypadku.

Sonda
Czy kiedykolwiek ktoś ukradł Twój samochód?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki