Koronawirus w restauracji Pueblo w Gdyni! Sanepid SZUKA GOŚCI. Sprawdź czy byłeś tam W TYM TERMINIE!

2020-08-03 13:27 Emilia Białecka
Koronawirus w restauracji Pueblo w Gdyni! Sanepid SZUKA GOŚCI. Sprawdź czy byłeś tam W TYM TERMINIE!
Autor: pixabay.com CC0 fot. Free-Photos

U jednej z pracownic restauracji Pueblo w Gdyni wykryto zakażenie koronawirusem. Ekipa restauracji objęta została kwarantanną, a lokal jest tymczasowo zamknięty. Sanepid szuka gości, którzy w ostatnim czasie byli restauracji!

Sanepid wydał komunikat, w którym informuje o przypadku zakażenia koronawirusem w restauracji Pueblo w Gdyni i apeluje o zgłaszanie się gości, którzy byli w lokalu pod koniec lipca.

"W związku z prowadzonym dochodzeniem epidemiologicznym, związanym z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gdyni prosi o kontakt osoby, które w dniach 26-30 lipca 2020 r. były klientami Restauracji Pueblo w Gdyni przy ulicy Antoniego Abrahama 56 (wejście od ul. Władysława IV):

tel: 58 620-18-38 wew. 326 lub tel. kom.: 605-462-480
e-mail: epidemiologia@psse.gdynia.pl

W przypadku wiadomości przesłanej na adres e-mail proszę o zamieszczenie numeru telefonu oraz informacji o dniu i godzinie pobytu w restauracji Pueblo w Gdyni" - czytamy w komunikacie.

Restauracja Pueblo jest tymczasowo zamknięta, o czym informuje w mediach społecznościowych. Personel objęty został kwarantanną.

Wirus reaktywacja. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 84

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.