Krewka adwokat ze Słupska

i

Autor: Paweł Kicowski/SUPER EXPRESS, ARCHIWUM

Nowe fakty!

Krewka adwokat ze Słupska zaatakowała nożem dwóch mężczyzn! Sąd podjął ważną decyzję

2023-01-03 20:06

Katarzyna K., adwokat ze Słupska, jest podejrzana o usiłowanie zabójstwa i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Kobieta przebywa w tymczasowym areszcie. Sąd Rejonowy w Słupsku podjął decyzję, by kobieta trafiła na obserwację psychiatryczną.

Adwokat raniła mężczyzn nożem. Trafi na obserwację psychiatryczną

Choć Katarzyna R. powinna dawać przykład swoim zachowaniem ze względu na profesję, jaką się zajmowała, to w nocy z 5 na 6 sierpnia ubiegłego roku pokazała swoją mroczną stronę! Kobieta miała ranić nożem dwóch mężczyzn w wieku 36 i 39 lat. Jeden oberwał w pośladek, drugi miał rany szyi i brzucha. Trafili do szpitala, ich życia udało się uratować. Wściekła adwokat ze Słupska wsiadła po pijaku za kółko i odjechała. Gdy zatrzymali ją funkcjonariusze, rzuciła się także na nich!  Biła ich i wyzywała! Została zatrzymana. Spędziła w policyjnej izbie zatrzymań. Po przesłuchaniu usłyszała cztery zarzuty: usiłowanie zabójstwa, spowodowanie u innej osoby obrażeń ciała na czas poniżej 7 dni, znieważenie funkcjonariuszy policji podczas zatrzymania i kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Nie przyznała się do winy, nie chciała składać wyjaśnień. 39-latce grozi kara od 8 lat pozbawienia wolności, 25 lat więzienia lub nawet dożywocie.

Katarzyna R. ostatnie miesiące spędziła w tymczasowym areszcie. Wiemy jednak, jak potoczą się jej dalsze losy. Sąd w Słupsku podjął decyzję, że krewka adwokat trafi na miesięczną obserwację psychiatryczną do placówki w Starogardzie Gdańskim.

Przypomnijmy, że Katarzyna R. decyzją sądu dyscyplinarnego została zawieszona w czynnościach zawodowych

91-letnia Pani Gizela z Przemyśla laską broniła banku przed kobietą która nożem groziła kasjerkom
Sonda
Czy spotykasz się z agresją ze stronych innych ludzi?