List w butelce od PEDOFILA! Zwyrodnialec z Pucka pisał TO do dzieci

2020-12-09 14:30
List w butelce od PEDOFILA! Zwyrodnialec z Pucka pisał TO do dzieci
Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE List w butelce od PEDOFILA! Zwyrodnialec z Pucka pisał TO do dzieci

W lipcu tego roku w Pucku pewna dziewczynka znalazła w miejscu publicznym tajemniczą butelkę. Zawieszony był na niej cukierek, który prawdopodobnie miał zwabić dzieci. - W butelce również były cukierki. W środku znajdował się też list - tłumaczy Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Czego dotyczyła wiadomość? Odpowiedź jest szokująca!

List w butelce okazał się pułapką przygotowaną przez pedofila! - Było to ogłoszenie skierowane do małoletnich poniżej 15 lat z propozycją poddania się innym czynnościom seksualnym lub ich wykonania - mówi rzeczniczka gdańskiej prokuratury. Autorem obrzydliwej wiadomości miał okazać się 48-letni mężczyzna. Zatrzymano go już 15 lipca.

Prokurator przedstawił podejrzanemu zarzuty związane z opisanym przestępstwem. To jednak dopiero początek listy jego zboczonych wybryków. - Oskarżony usłyszał również zarzut przechowywania i posiadania treści pornograficznych z udziałem małoletnich. Tego typu treści ujawniono na karcie pamięci telefonu zabezpieczonego w toku przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny - tłumaczy Grażyna Wawryniuk. Podobne materiały 48-latek miał rozpowszechniać przez internet. Zdaniem śledczych dopuścił się także czynu dotyczącego prezentowania dzieciom wykonywania "innej czynności seksualnej w celu własnego zaspokojenia seksualnego". - Do tego ostatniego czynu nie przyznał się. Przyznał się do popełnienia pozostałych - kończy rzeczniczka.

Obleśny pedofil wyciąga dzieci z placu zabaw. Wszystko zostało nagrane. Ten film to ostrzeżenie

Biegli ujawnili u 48-latka "zaburzenie preferencji seksualnych, mające wpływ na jego poczytalność". Mężczyzna przebywa w areszcie. Prokuratura Rejonowa w Pucku przekazała już do sądu akt oskarżenia. Podejrzanemu może grozić do 12 lat więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE