Malbork: Pijany 53-latek groził żonie śmiercią. Rozlał benzynę przed domem!

2020-08-06 13:00 Paweł Tabędzki
Policja [zdjęcie ilustracyjne]
Autor: mat. pras.

W poniedziałek (3 sierpnia) malborscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który jest podejrzany o znęcanie się nad żoną. - Sprawca wszczynał awantury domowe. Wyzywał i poniżał partnerkę oraz groził pokrzywdzonej śmiercią - informują funkcjonariusze. Pijany 53-latek trafił do aresztu. Grozi mu 5 lat więzienia.

Dyżurny malborskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze w poniedziałkowy wieczór. Do zdarzenia miało dojść przed jedną z posesji na terenie miasta. - Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce zastali agresywnego mężczyznę, który awanturował się oraz wyzywał żonę. Mundurowi ustalili, że chwilę wcześniej 53-latek groził jej śmiercią oraz rozlał benzynę, grożąc podpaleniem domu - podaje Komenda Powiatowa Policji w Malborku.

Funkcjonariusze zatrzymali agresywnego i nietrzeźwego mężczyznę, po czym doprowadzili go do aresztu. - Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad żoną oraz kierowania gróźb. Wczoraj sąd rejonowy zastosował wobec 53-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy - informują policjanci.

Podejrzany może trafić za kratki na 5 lat.

Jak uszyć maseczkę TUTORIAL

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.