To już 5. edycja Wielkiej Zbiórki Książek.

i

Autor: pixabay.com To już 5. edycja Wielkiej Zbiórki Książek.

Na Pomorzu trwa Wielka Zbiórka Książek [AUDIO]

2019-05-20 18:31

Podziel się lekturą z pacjentami szpitali. W całej Polsce – także na Pomorzu - ruszyła 5. edycja Wielkiej Zbiórki Książek organizowana przez Fundację "Zaczytani". Akcja potrwa do 26 maja.  

Podziel się lekturą z pacjentami szpitali. W całej Polsce – także na Pomorzu - ruszyła 5. edycja Wielkiej Zbiórki Książek. Podarowane przez darczyńców pozycje trafią do bibliotek mieszczących się na szpitalnych oddziałach, ale także pozwolą otworzyć nowe wypożyczalnie:

-mówi Katarzyna Nawrocka z Fundacji „Zaczytani”. Zbiórka potrwa jeszcze do 26 maja. Jak zapewniają organizatorzy, każda podarowana książka będzie na wagę złota:

W tym roku zbiórka prowadzona jest w 74 miastach - na Pomorzu do akcji przyłączyły się Gdańsk Gdynia, Sopot, Słupsk, Pruszcz Gdański, Chojnice oraz Rumia. Pełna lista punktów, w których można oddawać książki znajduje się na stronie www.zaczytani.org.

CZYTAJ TEŻ:

>> Sprawa Amber Gold. Marcin i Katarzyna P. winni! [WIDEO]

ZOBACZ ZDJĘCIA:


 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE