Ogórki chciał popić mlekiem?! Ten kradziony towar mógł mu narobić problemów, nie tylko z policją

i

Autor: Shutterstock Ogórki chciał popić mlekiem?! Ten kradziony towar mógł mu narobić problemów, nie tylko z policją

Złodziej na celowniku

Ogórki chciał popić mlekiem?! Ten kradziony towar mógł mu narobić problemów, nie tylko z policją

2023-01-24 14:20

27-latek chyba nie wie, że połączenie mleka i ogórków nie wróży niczego dobrego. A to właśnie na te produkty połasił się plądrując jedną z piwnic w Borzytuchomiu. Drobnego złodziejaszka zatrzymali dzielnicowi, którzy w jego domu odnaleźli ukradzione produkty. Ich wartość właściciel oszacował na 20 zł. Kwota nie wydaje się wysoka w prze4ciwieństwei do kary, która grozi złodziejowi. A ta może wynosić nawet 10 lat więzienia.

Pewien 27-latek chyba poczuł głód i pragnienie, bo postanowił włamać się do do jeden z piwnic w Borzytuchomiu. Mężczyzna, który splądrował komórkę lokato9rską wyniósł ze sobą słoik ogórków i... mleko. Dzielnicowi, którzy otrzymali zgłoszenie zostali poinformowani, że włamywacz zniszczył zabezpieczenia w drzwiach jego piwnicy, wyrywając zawias z kłódką. Wartość łupów złodziejaszka, właściciel oszacował na 20 zł.

- Funkcjonariusze szybko wytypowali sprawcę tego przestępstwa i pojechali do jego miejsca zamieszkania. W czasie przeszukania znaleźli skradzione produkty. W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał się, że to on włamał się do piwnicy i zabrał wyłącznie te dwie rzeczy.27-latek został zatrzymany i przewieziony do bytowskiej komendy, gdzie śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem - informują pomorscy policjanci. 

Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Zobacz koniecznie: Nastolatek rowerem uciekał przed policją. Gdy go dopali, zaatakował mundurowego z... główki!

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?