Pomorskie: Audi wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowca w szpitalu [ZDJĘCIA]

Policjanci z kwidzyńskiej komendy pracowali przy wypadku drogowym, do którego doszło niedzielę na trasie Wandowo-Krzykosy. Kierowane przez 38-latka audi wypadło z jezdni i uderzyło w drzewo. Ciężko rannego mężczyznę przetransportowano karetką do szpitala w Kwidzynie.

W niedzielę około godziny 20:40 dyżurny policji w Kwidzynie został powiadomiony, że na trasie Wandowo-Krzykosy doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy, 38-letni mieszkaniec gminy Kisielice jadąc audi, wpadł w poślizg na łuku drogi, co spowodowało, że stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyznę po wydobyciu z auta z ciężkimi obrażeniami ciała natychmiast przewieziono karetką do szpitala w Kwidzynie - mówi Anna Filar rzeczniczka policji w Kwidzynie. 

Dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają kwidzyńscy policjanci, którzy jednocześnie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o jazdę dostosowaną do warunków panujących na drodze, jak również o nieprzekraczanie dozwolonych prędkości.

Poszukiwania Leokadii Kupiec. Czy jest bezpieczna? Ujawniono nowe nagrania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.