Pomorskie: Bratobójczy atak w Czarnej Dabrówce! Dźgał i dusił, później uciekł

2021-10-12 16:37
morderstwo, policja czarna dąbrówka
Autor: Policja Bytów mat.prasowe Pomorskie: Bratobójczy atak w Czarnej Dąbrówce. Zatrzymany 40-latek

Bratobójczy atak w Czarnej Dąbrówce (woj. pomorskie). Zgroza w powiecie bytowskim. W niedzielny wieczór brat próbował zabić brata; dusił, dźgał nożem, później uciekł do pobliskiego lasu. 40-latek został zatrzymany, a jego 5 lat starszy brat został przewieziony do szpitala.

Bratobójczy atak w Czarnej Dąbrówce. W niedzielny wieczór (10.10.2021) policjanci z bytowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o nożowniku, który miał zaatakować własnego brata w gminie Czarna Dąbrówka. Na miejscu trafili na pobitego 45-latka, jego młodszy brat najpierw dusił, później dźgał nożem - w okolice szyi i biodra. Trafił do szpitala.

Zobacz też: Wielka woda zaleje Trójmiasto? Naukowcy nie kłamią! Zobacz mapy

Napastnika na miejscu już nie było, uciekł z bloku, w którym doszło do masakry. Rozpoczęły się poszukiwania, w które zaangażowano m.in. psa tropiącego. Po kilku chwilach 40-latek wpadł w pobliskim lesie. Miał ponad promil alkoholu, trafił do policyjnego aresztu.

W najbliższym czasie zostanie jeszcze przesłuchany, później - jak przyznaje rzecznik bytowskiej policji - usłyszy najprawdopodobniej zarzut usiłowania zabójstwa, za które grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Kołobrzeg. Adrian z zazdrości zabił kolegę. Oto, jaki wyrok usłyszał 19-latek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE