Pomorskie. Pijany 25-latek wjechał volkswagenem w drzewo. Nie żyje 53-letni pasażer auta

Pomorskie. Pijany 25-latek wjechał volkswagenem w drzewo. Nie żyje 53-letni pasażer auta
Autor: Shutterstock zdjęcie poglądowe

Tragicznie zakończył się wypadek spowodowany na trasie Osieczna - Zimne Zdroje (woj. pomorskie) przez pijanego 25-letniego kierowcę volkswagena. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, powodując jego wypadnięcie z jezdni i uderzenie w przydrożne drzewo. W skutek zdarzenia na miejscu zginął 53-letni pasażer volkswagena. Badanie wykazało, że kierowca samochodu miał w organizmie dwa promile alkoholu.

Pijany 25-latek spowodował śmiertelny wypadek drogowy

Jak informuje Polska Agencja Prasowa wczoraj (5 maja) wieczorem na trasie Osieczna - Zimne Zdroje (woj. pomorskie) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Sprawcą tragedii jest 25-letni kierowca volkswagena, która wsiadł za kółko będąc pod wpływem alkoholu. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, doprowadził do jego wypadnięcia z jezdni i uderzenia w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia zginął 53-letni pasażer volkswagena, który poniósł śmierć na miejscu. Kierowca próbował uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwo i uciekł z miejsca wypadku przed przybyciem służb ratunkowych.

PRZECZYTAJ: Pomorskie: Radiowozy policji na sygnałach. O co chodzi? Wyjątkowa oddolna akcja mundurowych

Policja znalazła 25-letniego mężczyznę w pobliskim lesie. Wymagał on pomocy medycznej i został przetransportowany do szpitala. Funkcjonariusze przebadali go również na obecność alkoholu w organizmie. Badanie wykazało, że wsiadł on za kierownicę będąc totalnie pijanym. Wynik przeprowadzonego testu to dwa promile. Po przeprowadzeniu badań lekarskich 25-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Dalsze czynności będą prowadzone po jego wytrzeźwieniu. 

ZOBACZ: Krynica Morska: Wypadek motocykla. Poszkodowani nie mieli kasków! Policja o "5 podstawowych zasadach"

Policyjny pościg pod Warszawą
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE