Pomorskie. 2-latek zaginął w czasie spaceru w lesie! Poszukiwania w ciemnościach!

2020-08-04 7:59 Michał Michalak
Pomorze. 2-latek zaginął w czasie spaceru w lesie! Poszukiwania w ciemnościach!
Autor: lisanetsm/cc0/Pixabay.com 2-latek zaginął w czasie spaceru z mamą w lesie w Częstkowie na Pomorzu, zdj. ilustracyjne

15 zastępów straży pożarnej z psami tropiącymi poszukiwało 2-latka, który zaginął w czasie spaceru w lesie z swoją mamą w poniedziałek późnym wieczorem. Do zdarzenia doszło w Częstkowie w województwie pomorskim. Poszukiwania rozpoczęły się wczoraj o godz. 21 i na szczęście zakończyły się dwie godziny później odnalezieniem 2-latka, który był cały i zdrowy.

Jak informuje RMF FM, 2-latek zaginął w czasie spaceru po lesie ze swoją mamą w Częstkowie w województwie pomorskim. Poszukiwania odbywały się w ciemnościach, bo rozpoczęły się ok. godz. 21 w poniedziałek i trwały ok. 2 godzin. Chłopca znalazł jeden ze strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej - dziecko było całe i zdrowe.

W poszukiwaniach brało udział 15 zastępów straży pożarnej z psami tropiącymi, a w czasie akcji wykorzystywano również drona z kamerą termowizyjną.

Jak informuje RMF FM, w poszukiwaniach 2-latka, który zaginął w czasie spaceru po lesie, brały również udział osoby, które zgłosiły się na ochotnika.

Kamera termowizyjna na dronie rejestruje działkowicza, który próbuje zgasić nielegalnie spalane śmieci

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.