Aleksandra Dulkiewicz

i

Autor: East News/Piotr Molecki Aleksandra Dulkiewicz

Prezydent Gdańska ma koronawirusa! Aleksandra Dulkiewicz zamieściła PRZERAŻAJĄCY wpis

2020-12-04 18:06

Aleksandra Dulkiewicz jest zakażona koronawirusem. Prezydent Gdańska potwierdziła tę informację w swoich mediach społecznościowych, pisząc o swoich objawach i zamieszczając przerażający wpis o liczbie zgonów w mieście. To liczba za sam listopad! Aż włos jeży się na głowie.

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz jest zakażona koronawirusem

Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, jest zakażona koronawirusem, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Napisała również o tym, jak w jej przypadku wygląda przebieg choroby. - Jestem zakażona COVID-19. Czuję się dobrze, jedynie potrawy straciły smak i zapach. Pracuję w domu - napisała na Twitterze. Prezydent Gdańska zamieściła również wpis, którego treść niejednego może przerazić. Chodzi o liczbę zgonów za sam listopad w Gdańsku. Aż włos jeży się na głowie. - Wbrew niektórym głosom wirus nie jest w odwrocie, a jego skutki trudno oszacować. W Gdańsku w listopadzie zmarło 888 osób. To jeszcze raz tyle, co w listopadzie ub. Uważajcie - przestrzegła Aleksandra Dulkiewicz. 

Sonda
Czy boisz się, że się zarazisz koronawirusem?
Dramatyczna walka z koronawirusem w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE