Przeraził się, gdy zobaczył ślady na ciele maleńkiej dziewczynki. Para urządziła maleństwu piekło

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Przeraził się, gdy zobaczył ślady na ciele maleńkiej dziewczynki. Para urządziła maleństwu piekło

Szok!

Przeraził się, gdy zobaczył ślady na ciele maleńkiej dziewczynki. Para urządziła maleństwu piekło

2023-09-04 14:25

Gdy lekarz zobaczył, w jakim stanie jest dziewczynka, która trafiła do szpitala, natychmiast wezwał policjantów z Wejherowa (woj. pomorskie). Para z powiatu lęborskiego została zatrzymana. 22-latka i 23-latek usłyszeli zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem.

Półtoraroczna dziewczynka trafiła do szpitala na Pomorzu w miniony czwartek (31 sierpnia 2023 r.). Lekarz nie miał wątpliwości, że ktoś wyrządził dziecku ogromną krzywdę i wezwał policjantów. Obrażenia na ciele maleństwa mówiły jednoznacznie - niedługo po narodzeniu przeżyła piekło na ziemi. - Policjanci tego samego wieczora zatrzymali do sprawy 22-letnią kobietę i 23-letniego mężczyznę z powiatu lęborskiego. Osoby te usłyszały zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad dzieckiem - mówi st. asp. Marta Szałkowska, oficer prasowa KPP w Lęborku, cytowana przez Polską Agencję Prasową.

Pomorskie: Półtoraroczna dziewczynka pod opieką lekarzy

W sobotę (2 września 2023 r.) sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych na trzy miesiące - informuje oficer prasowa lęborskiej komendy. Funkcjonariuszka podkreśliła, że dziecko jest bezpieczne i przebywa aktualnie pod opieką lekarzy. Sprawą zajmuje się prokuratura, wyjaśniane są wszystkie okoliczności niepokojącego zdarzenia. Do tematu będziemy wracać w kolejnych materiałach.

Zabrnie Górne: Zabiłem ojca bo znęcał się nad naszą rodziną
Listen on Spreaker.