Słupsk. 34-latek zginął na imprezie od ciosu nożem. Szokujące ustalenia

i

Autor: KEPI /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Słupsk. 34-latek zginął na imprezie od ciosu nożem. Szokujące ustalenia

2022-11-25 19:04

Przy ul. Długosza w Słupsku doszło do tragedii. 34-letni mężczyzna zginął od ciosu nożem podczas zakrapianej alkoholem imprezy. Nieoficjalne informacje, ustalone przez Polską Agencję Prasową (PAP) są szokujące.

Do śmierci 34-latka doszło w czwartek (24 listopada) w mieszkaniu przy ul. Długosza w Słupsku (Pomorskie), gdzie trwała impreza zakrapiana alkoholem. Policja, zgłoszenie o ugodzeniu mężczyzny nożem, otrzymała około godz. 22. Prowadzona na miejscu zdarzenia reanimacja przez ratowników medycznych okazała się bezskuteczna.

Prokurator rejonowa Magdalena Gadoś potwierdziła w piątek (25.11) PAP, że w związku ze śmiercią 34-latka zatrzymane zostały w nocy z czwartku na piątek cztery osoby. To małżeństwo i ich dwoje sąsiadów. Byli pod wpływem alkoholu.

"Zatrzymani nie zostali jeszcze przesłuchani, żadnemu z nich nie przestawiono zarzutów. Czynności z nimi zostaną przeprowadzone w sobotę" – przekazała prok. Gadoś.

Postępowanie, jak zaznaczyła, prowadzone jest w kierunku zabójstwa. "Podejrzewamy jedną osobę o dokonanie tego czynu. Na tę chwilę wiemy, że to był jeden cios zadany nożem. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna zmarł" – powiedziała prokurator rejonowa.

Jak nieoficjalnie ustaliła PAP, 34-latka śmiertelnie ranić nożem miał jego ojciec.

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Proces kierowcy autobusu oskarżonego o zabójstwo 19-latki w centrum Katowic
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE