Wyszedł z kościoła i zniknął. Policjanci, którzy poszukiwali 69-letniego organisty, półtora miesiąca później, odkryli coś przerażającego

i

Autor: POLICJA

MAKABRA

Słupsk. Zagrał na mszy, wyszedł z kościoła i zniknął. Ciało organisty odnaleziono po ponad miesiącu

2023-02-22 9:23

Dziesiątki tysięcy ludzi poszukiwało 69-letniego Piotra. Mężczyzna, 8 stycznia bieżącego roku, zagrał po raz ostatni w kościele, wyszedł z kaplicy i zniknął. Był lubianym przez parafian organistą, dlatego jego zaginięcie wstrząsnęło wszystkimi mieszkańcami Słupska. Niestety, półtora miesiąca od dnia jego zaginięcia, policjanci odkryli coś przerażającego w pobliskiej rzece. Odnaleziono tam zwłoki mężczyzny.

Słupsk. Odnaleziono zwłoki 69-letniego organisty

Komunikat o zaginięciu Piotra opublikowano 8 stycznia 2023 roku. Tego dnia, po godzinie 19, 69-latek wyszedł z kościoła przy ul. Armii Krajowej w Słupsku i zniknął. Rodzina, przyjaciele i najbliżsi prosili o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny. Niestety, nikt nie wiedział, gdzie znajduje się zaginiony organista. Mężczyzna zniknął jak kamfora.

Wszyscy mieli jednak nadzieję i wierzyli w to, że mężczyzna się odnajdzie. Niestety, w poniedziałek 20 lutego, ta nadzieja umarła.

Dzisiaj około godziny 13:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o zwłokach unoszących się na powierzchni Rzeki Słupi – mówi w rozmowie z "Faktem" sierż. sztab. Jakub Bagiński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

Na miejsce od razu pojechali słupscy policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Po wydobyciu ciała na brzeg przez strażaków, policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze ustalili, że jest to ciało zaginionego 8 stycznia 69-letniego mężczyzny – podkreśla policjant w rozmowie z dziennikiem.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?