Śmiertelne żniwo koronawirusa na Pomorzu. Nie żyje młody mężczyzna z Trójmiasta

i

Autor: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu zdjęcie ilustracyjne

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Bardzo młody mężczyzna z Trójmiasta NIE ŻYJE

2020-08-17 10:50

W poniedziałek (17 sierpnia) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 595 przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Tylko na Pomorzu przybyło 52 chorych na COVID-19. Resort przekazał też tragiczne informacje o śmierci 29-letniego mieszkańca Trójmiasta.

Jak poinformował resort zdrowia w poniedziałek, w ciągu ostatniej doby potwierdzono niemal 600 nowych zakażeń koronawirusem. W województwie pomorskim, COVID-19 zdiagnozowano u 52 pacjentów - to 17 osób z Gdańska, 13 z Gdyni, 8 osób z powiatu kartuskiego, po 3 osoby z powiatów puckiego, człuchowskiego i wejherowskiego, 2 osoby z powiatu gdańskiego oraz po jednej osobie ze Słupska i powiatów nowodworskiego i tczewskiego. 

Najgorsza sytuacja epidemiczna panuje w województwach mazowieckim, śląskim i małopolskim. 

Bardzo młoda ofiara koronawirusa w Trójmieście

Ministerstwo Zdrowia poinformowało także o ośmiu ofiarach koronawirusa w ciągu ostatniej doby. Wśród zmarłych jest 29-letni mężczyzna, który był hospitalizowany w szpitalu zakaźnym w Gdańsku. Jak przekazał resort, 29-latek miał choroby współistniejące.

Policja pobiła mnie aż dostałem zawału.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE