ŚNIEG spadł na Kaszubach! "Pierwszy raz w tym roku" [ZDJĘCIA]

2020-11-20 9:15 pt
ŚNIEG spadł na Kaszubach! Pierwszy raz w tym roku [ZDJĘCIA Z POMORZA W TREŚCI ARTYKUŁU]
Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE ŚNIEG spadł na Kaszubach! "Pierwszy raz w tym roku" [ZDJĘCIA Z POMORZA W TREŚCI ARTYKUŁU]

Śnieg w drugiej połowie listopada to nic nadzwyczajnego. Na pierwszą porcję białego puchu mieszkańcy Pomorza zwykle czekali nieco krócej. Z każdym rokiem jednak zima staje się łagodniejsza. Kiedy po długich miesiącach przerwy znów zaczyna robić się biało, jedni spoglądają przez okna z uśmiechem, zaś inni klną pod nosem. Jaka jest Wasza reakcja? Czy śnieg pojawił się również u Was? Nie ulega żadnej wątpliwości, że piękna polska zima potrafi zauroczyć. Zobaczcie poranne zdjęcia z Kaszub!

Wczoraj ostrzegaliśmy mieszkańców regionu o nadchodzących silnych porywach wiatru. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule WICHURA na Pomorzu! IMGW: "Zagrożenie zdrowia i życia". Sprawdź ostrzeżenia [KLIKNIJ TUTAJ]. I rzeczywiście ostatnie godziny były nad morzem bardzo wietrzne. Na szczęście żywioł nie przysporzył większych szkód. Tymczasem mieszkańców naszego województwa pogoda zaskoczyła w nieco inny sposób. Minionej nocy dość niespodziewanie na Kaszubach spadł śnieg! Internauci od rana dzielą się wyjątkowymi zdjęciami. Zobaczcie sami!

Pięknie, biało, mroźnie... PO PROSTU ZIMA! Choć na kalendarzową poczekamy jeszcze ponad miesiąc, ta prawdziwa już do nas zawitała, a przynajmniej stanęła w progu. Zawróci i zatrzaśnie za sobą drzwi? Czy może rozgości się na dłużej?

Jak Wam się podobają Kaszuby w zimowej aurze? My jesteśmy zachwyceni!

- Pierwszy raz w tym roku muszę nieco odśnieżyć - mówi nam mieszkanka Kaszub, nie kryjąc porannego zaskoczenia. - To jednak miłe, gdy obserwujemy nadejście nowej pory roku - dodaje z uśmiechem na ustach.

Śnieg znów spadł w Małopolsce w maju