Ustka. W parku miało dojść do gwałtu. Podejrzany trafił do aresztu

2020-11-03 18:46
Ustka. W parku miało dojść do gwałtu. Podejrzany trafił do aresztu
Autor: Google Maps/Street View Do gwałtu miało dojść w parku przy ul. Leśnej w Ustce.

Prokuratura Rejonowa w Słupsku aresztowała na 3 miesiące mężczyznę, który jest podejrzany o zgwałcenie mieszkanki Ustki (woj. pomorskie). Jak informuje portal "Nasze Miasto Ustka", Tomasz G. zagroził kobiecie nożem. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Do gwałtu miało dojść 1 listopada w Ustce. Jak informuje portal "Nasze Miasto Ustka", do kobiety siedzącej na ławce w parku przysiadł się nieznajomy mężczyzna. Kobieta nie krzyczała, bo napastnik miał nóż. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali Tomasza G.

Czytaj też: Pomorskie: NAĆPANY kierowca ZABIŁ pieszą. Jest akt oskarżenia. Co ustalono?

We wtorek prokuratura zarzuciła mu, że "przy użyciu przemocy doprowadził pokrzywdzoną do obcowania płciowego".  - Zebrany materiał dowodowy w postaci zeznań pokrzywdzonej kobiety oraz wyników badań wskazuje na to, że podejrzany dopuścił się tego czynu - powiedziała "Naszemu Miastu" Magdalena Gadoś z Prokuratury Rejonowej w Słupsku.

Czytaj też: Gdańsk. Poszukiwany mężczyzna wypadł z okna. Zginął na miejscu

Protesty samochodowe Gdańsk-Gdynia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE