Weszła do klatki. 30-latek zaszedł ją od tyłu i złapał za części intymne!

i

Autor: SHUTTERSTOCK; KPP w Malborku Policja w Malborku zatrzymała 30-latka, który dopuścił się dwóch napaści na tle seksualnym

Atak zboczeńca

Weszła do klatki. 30-latek zaszedł ją od tyłu i złapał za części intymne!

2022-10-11 21:45

Policja w Malborku zatrzymała 30-latka, który dopuścił się dwóch napaści na tle seksualnym. Do ostatniego zdarzenia doszło w bloku przy ul. Mickiewicza. Kobieta, która weszła do klatki, została zaskoczona przez napastnika, który zaatakował ją od tyłu i złapał za części intymne. Później groził jej pozbawieniem życia, jeśli nie spełni jego żądań seksualnych.

Atak na tle seksualnym w Malborku. Dwie kobiety ofiarami 30-latka

Dwie kobiety zostały zaatakowane na tle seksualnym przez 30-latka z Malborka. Mężczyznę udało się zatrzymać po drugim ze zdarzeń, do którego doszło w minionym tygodniu w bloku przy ul. Mickiewicza. Gdy do klatki weszła jedna z ofiar, mężczyzna zaszedł ją od tyłu i złapał za części intymne, przytrzymując siłą. Napastnik groził jej też śmiercią, jeśli nie spełni jego żądań seksualnych. Poszkodowanej udało się wyrwać i uciec, po czym powiadomiła o wszystkim policję. Okazało się, że do podobnego zdarzenia, i to w tym samym rejonie Malborka, doszło w sierpniu tego roku. Pierwsza z ofiar zboczeńca zeznała też, że znała go wcześniej z widzenia.

- Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące dopuszczenia się innych czynności seksualnych oraz gróźb karalnych. Na podstawie zgromadzonych materiałów policjanci i prokurator wystosowali do sądu wniosek o tymczasowy areszt. W piątek sąd, po zapoznaniu się z aktami sprawy, wydał postanowienie o aresztowaniu podejrzanego na najbliższe 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 8 lat więzienia - informuje policja w Malborku.

Sonda
Czy kobiety w Polsce są traktowane jako obiekty seksualne?
Tutaj bestia z Mrowin zabiła swoją ofiarę