Poszukiwana

Widzieli Wiesławę koło stacji benzynowej, potem przepadła jak kamień w wodę! "Życie i zdrowie zagrożone"

2024-02-26 10:56

Policjanci z Lęborka (województwo pomorskie) przekazali mediom ważny komunikat. Chodzi poszukiwania 69-letniej Wiesławy Majewskiej. Życie i zdrowie seniorki mogą być zagrożone. Funkcjonariusze proszą o pomoc. Zdjęcia i rysopis zaginionej prezentujemy w tym materiale.

Oficer prasowa lęborskiej komendy st. asp. Marta Szałkowska poinformowała nas, że 69-letnia Wiesława Majewska z Lęborka po raz ostatni była widziana w dniu 22 lutego br. po godz. 22:00 przy stacji paliw Orlen przy ul. Wojska Polskiego w Lęborku, spod której oddaliła się pieszo w nieznanym kierunku. Nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji, traci orientację w terenie. - Jej życie oraz zdrowie mogą być zagrożone - podkreśliła policjantka z Lęborka. Przyjrzyjcie się uważnie zdjęciom, zamieszczonym w galerii. Być może minęliście panią Wiesławę na ulicy! Pod galerią znajdziecie rysopis i dalszy ciąg materiału.

Zaginęła Wiesława Majewska z Lęborka. Rysopis zaginionej

  • wzrost ok. 155 cm,
  • wiek z wygłądu ok 80 lat,
  • waga ok. 30-40 kg,
  • bardzo szczupła, wychudzona budowa ciała,
  • włosy blond długie (za uszy), proste,
  • nos krótki,
  • oczy niebieskie,
  • uzębienie sztuczne lub brak.

- Znaki szczególne: na lewej skroni przy uchu posiada brązowe przebarwienie skóry. W dniu zaginięcia była ubrana w ciemnozieloną kurtkę z kapturem obszytym futrem, ciemne spodnie, na głowie miała czerwony beret - przekazała oficer prasowa KPP w Lęborku.

- Wszystkie osoby, które widziały tę kobietę w dniu zaginięcia lub mają jakiekolwiek informacje na temat możliwego miejsca jej pobytu, prosimy o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lęborku lub z najbliższą jednostką Policji, albo pod numerem telefonu 112 - apeluje policjantka.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki