Wracał do domu po zmroku. Nagle został brutalnie zaatakowany! Miał być źle zrozumiany

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Wracał do domu po zmroku. Nagle został brutalnie zaatakowany! "Miał być źle zrozumiany"

Groza!

Wracał do domu po zmroku. Nagle zaatakowali go trzej mężczyźni! "Miał być źle zrozumiany"

2023-03-31 12:23

Pelplin: To się stało ok. godziny 20:30, kiedy było już ciemno. 31-latek wracał domu i został brutalnie zaatakowany przez trzech mężczyzn. - Według ustaleń policjantów motywem napaści miał być źle zrozumiany przez napastników fragment rozmowy poszkodowanego ze swoim kolegą - informuje st. post. Katarzyna Ożóg z KPP w Tczewie. Sprawcy są już w rękach służb.

Ofiara trzech mężczyzn zgłosiła się na policję 27 marca, a do samego zdarzenia doszło w sobotę (25.03.2023 r.). Około godziny 20:30, gdy poszkodowany wracał do domu - trzech mężczyzn, zaczęło wykrzykiwać w jego kierunku wyzwiska, a następnie zaczęli zadawać mu ciosy. Napastników przepędził świadek, który na szczęście postanowił zareagować. Policjanci nie tracili czasu i jeszcze tego samego dnia sprawcy byli w ich rękach.

Pelplin: Brutalne pobicie mężczyzny. Trzech mężczyzn z zarzutami

- Jeszcze tego samego dnia podejrzani zostali przesłuchani w jednostce i usłyszeli zarzuty dotyczące pobicia. Według ustaleń policjantów motywem napaści miał być źle zrozumiany przez napastników fragment rozmowy poszkodowanego ze swoim kolegą - informuje nas  st. post. Katarzyna Ożóg z KPP w Tczewie.

Sprawą zatrzymanych mężczyzn zajmie się sąd. Grozi im do 3 lat więzienia. Na uwagę zasługuje reakcja świadka, którego zachowanie powstrzymało agresorów. Policjanci apelują do poszkodowanych, aby w takich przypadkach zgłaszać się do organów ścigania.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Matka z synem podejrzani o pobicie 14-latka w Dębicy