Wypadek wozu strażackiego w Słupsku! Trzy osoby zostały ranne!

2020-02-16 21:30 SCH
Wypadek wozu strażackiego w Słupsku
Autor: Słupsk 998-112 Wypadek wozu strażackiego w Słupsku. Trzy osoby są ranne.

W niedzielę wieczorem doszło do groźnego wypadku w Słupsku (woj. pomorskie). Wóz strażacki zderzył się z osobowym oplem przy ul. Tuwima. W pojeździe było pięciu strażaków. Trzy osoby zostały ranne.

Wypadek samochodowy z udziałem wozu strażackiego w Słupsku. W niedzielę (16 lutego) ok. godz. 18:30 wóz strażacki KM PSP Słupsk jechał na akcję do pożaru mieszkania w kierunku ul. Szczecińskiej. Wóz wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Jednocześnie na skrzyżowanie wjechał osobowy opel insignia.

Wóz przewrócił się na jezdnię. W pojeździe było pięciu strażaków. Dwóch z nich zostało niegroźnie rannych. Trafili do szpitala. Ranny został też kierowca opla. Jechał sam, nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Z powodu leżącego na drodze wozu, zamknięte dla ruchu samochodowego są ulice Tuwima, Kołłątaja i Wita Stwosza. Na miejsce udały się specjalistyczne wozy ratownictwa technicznego i drogowego z JRG 1 Gdańsk w celu postawienia wywróconego pojazdu i przemieszczenia go w inne miejsce. Oprócz wozu, który miał wypadek, do pożaru jechał jeszcze jeden pojazd.