Koniec obławy

Zabójstwo w Jagatowie. Rafał Z. zatrzymany przez policję

2024-04-17 20:22

Zakończyła się obława na mężczyznę podejrzanego o zabójstwo w Jagatowie. PAP podaje, że Rafał Z. został zatrzymany przez policję. Zdaniem śledczych, to właśnie on brutalnie zamordował swoją żonę Annę. Kobieta zmarła z powodu wykrwawienia. Motywem zbrodni mogła być zemsta za to, że Anna chciała odejść od męża.

Zabójstwo w Jagatowie. Koniec obławy. Rafał Z. został zatrzymany przez policję

Zakończyła się obława rozpoczęta po zabójstwie w Jagatowie. PAP podaje, że Rafał Z. został zatrzymany przez policję. 43-letni mężczyzna jest podejrzany o zamordowanie swojej żony Anny. Kobieta zmarła w wyniku wykrwawienia, po otrzymaniu wielu ciosów ostrym narzędziem. Motywem zbrodni mogła być chęć zemsty na Annie, która chciała rozwieść się ze swoim mężem.

Mężczyzna został zatrzymany na terenie zabudowań gospodarczych w powiecie gdańskim – przekazała PAP rzeczniczka prasowa Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku komisarz Karina Kamińska.

Do zbrodni doszło w niedzielę, 14 kwietnia. Sekcja zwłok 40-letniej kobiety wykazała liczne rany: kłute, kłuto-cięte oraz cięte na jej ciele. Sprawca zadawał rany głównie w obrębie głowy klatki piersiowej, przedramion i szyi. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zabójstwo w Jagatowie. 43-latek miał zabić swoją żonę
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki