Zaginęła 15-letnia Klaudia! Szuka jej cała Polska. To już pięć dni

2021-04-14 22:45 Paweł Tabędzki
Zaginęła 15-letnia Klaudia! Szuka jej cała Polska. To już pięć dni
Autor: KPP Lębork / archiwum prywatne Zaginęła 15-letnia Klaudia! Szuka jej cała Polska. To już pięć dni

Pomorscy funkcjonariusze szukają 15-letniej Klaudii Pajdy. Zaginiona dziewczyna w miniony piątek (9 kwietnia) wyszła z domu w Mostach (powiat lęborski) i do tej pory nie wróciła. Nie nawiązała również kontaktu z opiekunami, mimo że od jej zniknięcia minęło już pięć dni.

Zaginęła 15-letnia Klaudia Pajda! Trwają poszukiwania

Lęborscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Klaudii Pajdy. - Małoletnia wyszła z domu w Mostach 9 kwietnia i do chwili obecnej nie wróciła ani nie nawiązała z nikim kontaktu. Ma 152 centymetry wzrostu, szczupłą budowę ciała i czarne włosy do ramion - czytamy w komunikacie opublikowanym przez stróży prawa z Pomorza. W chwili zaginięcia 15-latka miała na sobie czarną futrzaną kurtkę, czarne buty sportowe oraz jasne spodnie.

- Osoby, które od momentu zaginięcia widziały Klaudię Pajdę lub mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lęborku - apelują funkcjonariusze.

Cenne informacje przekazywać można pod numerem 47 74 24 822, 47 74 24 830 bądź 47 74 24 862. Alternatywą jest również numer alarmowy 112 lub kontakt z najbliższą jednostką policji. Mundurowi udostępniają także skrzynkę mailową komenda.lebork@gd.policja.gov.pl. Stróże prawa gwarantują pełną anonimowość.

Tajemnicze śmierci w Bałtyku. Z morza wyłowiono trzy ciała
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE