Przełom w sprawie zaginionej Iwony Wieczorek? W Chorzowie zgłosił się poszukiwany świadek

i

Autor: Archiwum Przełom w sprawie zaginionej Iwony Wieczorek? W Chorzowie zgłosił się poszukiwany świadek

To będzie przełom?

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Zatrzymano dwie osoby

2022-12-14 14:58

Zaginięcie Iwony Wieczorek - czy 14 grudnia dojdzie do przełomu w tej tajemniczej sprawie? Jak podaje RMF FM, policjanci zatrzymali dwie osoby w śledztwie dotyczącym zaginięcia 19-letniej dziewczyny. Obie osoby są w tej chwili przewożone na przesłuchanie do Krakowa.

Iwona Wieczorek zaginęła w 2010 roku w bardzo tajemniczych okolicznościach. Mimo śledztwa, które trwa od dwunastu lat, nikomu do tej pory nie przedstawiono zarzutów, nie wiadomo również, gdzie może przebywać zaginiona 19-latka. Wszystko może się jednak zmienić 14 grudnia - jak podaje RMF FM, w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek zatrzymano dwie osoby, jedną z nich jest Paweł P., jedna z osób, która bawiła się z dziewczyną w feralną noc. Tożsamość drugiej osoby na razie owiana jest tajemnicą. Co ważne, obie osoby są obecnie przewożone na przesłuchanie do Krakowa. Od 2019 roku śledztwo w tej sprawie prowadzi tzw. prokuratorskie Archiwum X. Z informacji RMF FM wynika, że dzisiejsze zatrzymania to dopiero początek.

Co się stało z Iwoną Wieczorek? Janusz Szostak - książka

Co się stało z Iwoną Wieczorek? Janusz Szostak - audiobook

ZAGINIĘCIE IWONY WIECZOREK

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy, z 16 na 17 lipca w 2010 roku w Gdańsku. Do dziś, mimo pracy policji, zaangażowaniu Krzysztofa Rutkowskiego i jasnowidza Jackowskiego, wciąż nie wiadomo co się z nią stało. Kilka dni temu na policję zgłosił się "tajemniczy mężczyzna z ręcznikiem", który został przesłuchany w charakterze świadka. Po złożeniu zeznań został zwolniony do domu - przekazała policja.

JASNOWIDZ O ZAGINIĘCIU IWONY WIECZOREK

W sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek wielokrotnie wypowiadał się jasnowidz Krzysztof Jackowski. Jego zdaniem, ciało 19-latki nie istnieje. - Obawiam się, że ciało Iwony Wieczorek może nie istnieć. I jeżeli ktoś chce wyjaśnić sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek pod względem znalezienia ciała, to chyba jest to już w tej chwili nierealne. Według mnie tę sprawę można wyjaśnić teraz już tylko poszlakowo - powiedział nam słynny wizjoner z Człuchowa. 

JANUSZ SZOSTAK O ZAGINIĘCIU IWONY WIECZOREK

Swoje zdanie na temat zaginięcia Iwony Wieczorek miał również Janusz Szostak, dziennikarz śledczy. - Paweł P. był przesłuchiwany ponad sto razy. Niektóre osoby zostały przesłuchane raz, dwa... albo nawet wcale! Niektóre osoby z otoczenia Iwony Wieczorek nigdy nie zostały przesłuchane - mówił nam. Janusz Szostak sprawie zaginięcia 19-latki poświęcił swoją książkę "Co się stało z Iwoną Wieczorek?". 

Krzysztof Jackowski mówi o zaginionej Iwonie Wieczorek
Sonda
Czy uważasz, że kiedyś uda się wyjaśnić, co się stało z Iwoną Wieczorek?