Zapukali do niego policjanci. Nie zgadniesz, gdzie ukrył się 28-latek z Pomorza

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Zapukali do niego policjanci. Nie zgadniesz, gdzie ukrył się 28-latek z Pomorza

Wszystko na nic!

Zapukali do niego policjanci. Nie zgadniesz, gdzie ukrył się 28-latek z Pomorza

2023-07-06 13:11

28-latek z województwa pomorskiego próbował za wszelką cenę uniknąć kontaktu z policjantami. Kryminalni z Komisariatu w Miastku nie dawali za wygraną i dosłownie wyciągnęli mężczyznę z szafy. Zatrzymany trafił już za kratki.

Kryminalni z województwa pomorskiego natrafili na ślad poszukiwanego listem gończym. 28-latek wcześniej ukrywał się za granicą. Pojechali do mieszkania i trafili w dziesiątkę, choć podejrzany robił wszystko, aby uniknąć spotkania z funkcjonariuszami. 

- Gdy policjanci zapukali do drzwi i zapytali o 28-latka, jeden z domowników przekazał, że nie ma go wewnątrz, gdyż wyjechał do pracy. W czasie rozmowy funkcjonariusze dostrzeli jednak nierozpakowaną walizkę i sporo męskich ubrań, co wzbudziło ich podejrzenia - informuje nas st. sierż. Dawid Łaszcz z KPP w Bytowie.

Pomorskie: Ukrył się przed policją. Wszedł do... szafy z ubraniami

- Policjanci sprawdzili dokładnie mieszkanie i otwierając jedną z szaf zobaczyli przykrytego odzieżą poszukiwanego mężczyznę, który chciał uniknąć spotkania z mundurowymi. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi, zaś niedługo zostanie przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 8 miesięcy więzienia, za wcześniej zasądzony wyrok niestosowania się do sądowych zakazów - podsumowuje oficer prasowy KPP Bytów.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy znając miejsce pobytu poszukiwanego przestępcy, poinformowałbyś policję?
Najbardziej poszukiwany rzeszowianin Robert Cz. zatrzymany w Hiszpanii