15-latka spała na przystanku, strażnicy nie mogli jej dobudzić! Powód szokuje

i

Autor: Straż Miejska, Warszawa 15-latka spała na przystanku, strażnicy nie mogli jej dobudzić! Powód szokuje

Szokujący incydent

15-latka spała na przystanku, strażnicy nie mogli jej dobudzić! Powód szokuje

2023-09-12 9:57

Strażnicy miejscy w środku nocy otrzymali zgłoszenie o młodej kobiecie leżącej samotnie na przystanku przy ul. Żelaznej na Woli w Warszawie. Na miejscu mundurowi zastali 15-letnią dziewczynę, która spała tak mocnym snem, że trudno im było ją dobudzić. Strażnicy wezwali na miejsce interwencji pogotowie ratunkowe i policję.

Minęła godz. 3:30, gdy strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o młodej kobiecie leżącej samotnie na przystanku przy ul. Żelaznej. Kilka minut później funkcjonariusze byli już na miejscu. Na ławce wiaty przystankowej nieopodal mennicy znaleźli śpiącą nastolatkę. Dziewczyna oddychała, ale gdy funkcjonariusze próbowali ją dobudzić, wszystkie próby okazały się nieskuteczne.

Z legitymacji szkolnej, którą nastolatka miała w kieszeni ubrania wynikało, że ma dopiero 15 lat. Mimo młodego wieku czuć było od niej alkohol. Co więcej, strażnicy znaleźli przy niej torebkę strunową zawierającą biały proszek.

- Strażnicy wezwali na miejsce interwencji pogotowie ratunkowe i policję, którym przekazano nieletnią - poinformowała straż miejska.

QUIZ. Pamiętasz te bajki z czasów PRL? Tylko prawdziwy mistrz zdobędzie wynik 10/10

Pytanie 1 z 10
Abrakadabra to czary i magia. Sekretem jest przepis na gumisiowy sok! Hokus ...
Listen on Spreaker.