15-letni Kuba wyłowiony z Narwi. To usłyszała Klaudia M. przed jego zgonem. Zaskakujące ustalenia! [NOWE FAKTY]

2022-05-25 17:30
15-letni Kuba wyłowiony z Narwi. To usłyszała Klaudia M. przed jego zgonem. Zaskakujące ustalenia! [NOWE FAKTY]
Autor: Marcin Wziontek/Super Express, Zaginieni/vermisst/facebook.com Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce ujawniła nowe fakty dotyczące śmierci 15-letniego Kuby, którego ciało wyłowiono z Narwi pod koniec kwietnia br.

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce ujawniła nowe fakty dotyczące śmierci 15-letniego Kuby, którego ciało wyłowiono z Narwi pod koniec kwietnia br. Chłopak przebywał w grupie znajomych na terenie przystani PTTK nad rzeką, ale większość z nich zostawiła 15-latka i jego koleżankę samych, by pójść coś zjeść. Po pewnym czasie Kuba sam oddalił się od Klaudii M.

15-letni Kuba wyłowiony z Narwi. To usłyszała Klaudia M. przed jego zgonem. Zaskakujące ustalenia!

Co się wydarzyło 27 kwietnia br. w Pułtusku, gdy zaginął 15-letni Kuba Ch., którego ciało wyłowiono następnie z Narwi? Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce poinformowała o najnowszych ustaleniach w tej sprawie, które odsłaniają kolejny fragment zagadki. Feralnego wieczoru chłopak spędzał czas w gronie znajomych, w wieku ok. 20 lat, w pobliżu przystani PTTK, gdzie wszyscy spożywali alkohol. Ok. godz. 22 większość z nich poszła do lokalnego McDonalda, by coś zjeść, a na miejscu zostali tylko 15-latek i jego koleżanka Klaudia M. Po chwili Kuba oddalił się w stronę rzeki, a dziewczyna zeznała później, że usłyszała, jak w niej pływa - nie widziała momentu, gdy wchodził do wody, ale jej zdaniem było słychać odgłos pływania, a nie topienia się. Śledczy uważają taki przebieg zdarzenia za prawdopodobny, również biorąc pod uwagę wstępne wyniki sekcji zwłok - denat nie utonął, a zmarł w wyniku niewydolności krążenia w przebiegu gwałtownego wychłodzenia, co w tym kontekście można uznać za rodzaj szoku termicznego. Nadal nie wiadomo natomiast, dlaczego Kuba mógł w ogóle zdecydować się na wejście do Narwi, bo woda miała wtedy bardzo niską temperaturę.

- Zwłoki Jakuba H. znalazł dopiero nurek w dniu 29 kwietnia 2022 r. Ciało nastolatka znajdowało się na dnie rzeki Narew, około 13 m od linii brzegowej w rejonie pomostu. Było ułożone twarzą w stronę dna - informują śledczy z Ostrołęki.

Czytaj też: Przejechał kolegę z pracy walcem drogowym. Wstrząsający wypadek na budowie S7 [NOWE FAKTY]

Czytaj też: Na 10. kilometrze upadła i już nie wstała! 41-latka zmarła w czasie imprezy biegowej pod Płockiem

Sonda
Jak oceniacie działanie wymiaru sprawiedliwości?
Brutalne morderstwo w Jachrance. Po imprezie zabił znajomego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE