19-latek rozbił passata, bo szpanował przed dziewczynami. Dramat na drodze pod Łosicami

i

Autor: reprodukcja Andrzej Woźniak/Super Express

19-latek rozbił passata, bo szpanował przed dziewczynami. Dramat na drodze pod Łosicami [ZDJĘCIA]

2022-06-30 5:04

Potworny wypadek w miejscowości Olszanka. Wszystko przez 19-letniego mężczyznę, który chcąc zaszpanować swoim koleżankom, stracił panowanie nad passatem i uderzył w drzewo. Mimo tego, że auto jest bardzo zniszczone, nastolatek wyszedł z wypadku bez szwanku. To prawdziwy cud!

Młody, 19-letni kierowca odwoził właśnie do domów swoje cztery koleżanki, w wieku 16-18 lat. Zajęty rozmową z przyjaciółkami postanowił jednocześnie pokazać dziewczynom, że potrafi się rozpędzić swoją wypasioną bryką. Niestety, okazało się, że nastolatek nie był doświadczonym kierowcą. Niedawno odebrał swoje prawo jazdy. Chłopak wcisnął gaz do dechy i czekał na reakcje nastolatek. W rejonie miejscowości Olszanka stracił panowanie nad kierownicą, zjechał do rowu i lewym bokiem auta z ogromną siłą uderzył w drzewo.

Pasażerki zostały ranne. Kierowca wyszedł z tego cało 

19-letni chłopak może mówić o wielkim szczęściu, bo wyszedł z wypadku bez szwanku! Powinien teraz wstydzić się tego, co narobił. Nastolatki z obrażeniami ciała zostały zabrane do szpitala. Przybyli na miejsce zdarzenia ratownicy przecierali oczy ze zdumienia, że w tym wypadku nikt nie zginął. Policja bada sprawę wypadku.

Zdjęcia zrobione na miejscu wypadku mrożą krew w żyłach. Auto jest kompletnie zniszczone, wręcz zmiażdżone. Zobacz fotografie w galerii dołączonej do artykułu:

Sonda
Czy brawura to najgorsza rzecz za kierownicą?
Autobus wbił się w ciężarówkę w Ząbkach. Jedna osoba nie żyje

Jak zmieniają się polskie drogi?

Włącz podcast i posłuchaj!

Listen to "Polskie drogi w coraz lepszym stanie." on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE