19-latek uderzył kobietę znakiem drogowym i uciekł! Przerażające zdarzenie pod Sochaczewem

i

Autor: NickyPe/cc0/Pixabay.com Do niesłychanego wypadku doszło w Kaźmierowie pod Sochaczewem, gdzie 19-latek uderzył kobietę znakiem drogowym, zdj. ilustracyjne

19-latek uderzył kobietę znakiem drogowym i uciekł! Przerażające zdarzenie pod Sochaczewem

2022-07-01 8:30

Do niesłychanego wypadku doszło w Kaźmierowie pod Sochaczewem, gdzie 19-latek uderzył kobietę znakiem drogowym. Jak wynika ze wstępnych ustaleń tamtejszej komendy powiatowej policji, chłopak jechał quadem. Przewoził właśnie znak drogowy, którym zahaczył poszkodowaną, gdy ją mijał. Ta przewróciła się, doznając obrażeń ciała, ale 19-latek uciekł.

19-latek uderzył kobietę znakiem drogowym i uciekł! Przerażające zdarzenie pod Sochaczewem

19-latek uderzył pod Sochaczewem 48-letnią kobietę znakiem drogowym, po czym zostawił ją na miejscu wypadku, nie udzielając pomocy. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w miejscowości Kaźmierów w powiecie sochaczewskim, ale Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie poinformowała o tym w czwartek, 30 czerwca. - Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca quada przewoził znak drogowy, którym zahaczył o rowerzystkę. Kobieta upadła i odniosła obrażenia, które wymagały interwencji lekarzy. Sprawca zdarzenia drogowego nie udzielił jej pomocy i odjechał - mówi aspirant Agnieszka Dzik, rzeczniczka policji w Sochaczewie. 48-latce pomógł mieszkający w pobliżu mężczyzna, który wezwał na miejsce służby ratownicze - karetka pogotowia zabrała poszkodowaną do szpitala. - Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, aczkolwiek odniosła rany skutkujące pobytem w placówce powyżej 7 dni - dodaje Dzik.

Czytaj też: Jeździł na hulajnodze, później zaczął wymiotować. Szokująca śmierć 36-latka w Płońsku!

Tymczasem mundurowi namierzyli sprawcę wypadku pod Sochaczewem, którym okazał się być mieszkaniec gminy Teresin. 19-latek trafił do aresztu i usłyszał zarzuty spowodowania wypadku drogowego i ucieczki z miejsca zdarzenia. Podejrzany przyznał się do popełnionych przestępstw, a teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: 66-latka zginęła na oczach małych wnuczków! Potworny wypadek pod Sochaczewem

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Zamordowała dziecko w zaawansowanej ciąży
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE