34-latek rzucił się pod pociąg relacji Warszawa-Gdynia! Nie miał żadnych szans

i

Autor: OSP Sońsk 34-latek rzucił się pod pociąg w miejscowości Gołotczyzna pod Ciechanowem. Mężczyzna został potrącony przez towarowy skład relacji Warszawa-Gdynia. Do zdarzenia doszło w sobotę 5 czerwca ok. godz. 2. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej. Kulisy śmierci 34-latka, który rzucił się pod pociąg wyjaśniają policja w Ciechanowie i tamtejsza prokuratura.

34-latek rzucił się pod pociąg relacji Warszawa-Gdynia! Nie miał żadnych szans

2021-06-07 14:04

34-latek rzucił się pod pociąg w miejscowości Gołotczyzna pod Ciechanowem. Mężczyzna został potrącony przez towarowy skład relacji Warszawa-Gdynia. Do zdarzenia doszło w sobotę 5 czerwca ok. godz. 2. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej. Kulisy śmierci 34-latka, który rzucił się pod pociąg wyjaśniają policja w Ciechanowie i tamtejsza prokuratura.

34-latek rzucił się pod pociąg relacji Warszawa-Gdynia! Nie miał żadnych szans

34-latek rzucił się pod pociąg w miejscowości Gołotczyzna pod Ciechanowem. Mężczyzna został potrącony przez towarowy skład relacji Warszawa-Gdynia. Do zdarzenia doszło w sobotę 5 czerwca ok. godz. 2. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej. Kulisy śmierci 34-latka, który rzucił się pod pociąg, wyjaśniają policja w Ciechanowie i tamtejsza prokuratura.

- Postępowanie jest prowadzone w kierunku art. 151 Kodeksu karnego, tj. namawianie lub pomocy w popełnieniu samobójstwa, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat - informuje Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie.

Czytaj też: Nie żyje znana polska poetka. Korespondowała z Czesławem Miłoszem i J.K. Rowling

Czytaj też: ZDJĘCIA z szokujących wypadków! Mieszkanka Płocka uratowała rowerzystę, sama uderzyła w drzewo [AKTUALIZACJA]

Czytaj też: Nie żyje strażak spod Płońska. "Grzesiu, czemu Ty?"

Pogrzeb zamordowanej 18-latki