34-latek wszedł do domu z kanistrem benzyny. Chciał podpalić żonę!

i

Autor: Shutterstock 34-latek wszedł do domu z kanistrem benzyny. Chciał podpalić żonę!

Potworne!

34-latek wszedł do domu z kanistrem benzyny. Chciał podpalić żonę!

2023-03-29 11:00

Od kilku lat za zamkniętymi drzwiami domu rozrywał się horror. 34-latek w brutalny sposób znęcał się nad swoją żoną. Podczas awantur wyzywał ją, szarpał i groził śmiercią. Czara goryczy przelała się, gdy mężczyzna wszedł do domu z kanistrem benzyny i chciał podpalić żonę! Kobieta poprosiła o pomoc policjantów. Agresywny mąż został aresztowany.

Wyszków. 34-latek chciał podpalić żonę!

Od kilku lat 34-latek znęcał się nad swoją żoną. W końcu kobieta w obawie o swoje życie zgłosiła sprawę na policję. - Agresywny 34-latek nadużywał alkoholu i narkotyków. Niszczył domowe mienie, wszczynał awantury, wyzywał, szarpał i groził żonie pozbawienie życia. Czara goryczy u kobiety przelała się, kiedy agresor wszedł do domu z kanistrem benzyny i chciał ją podpalić - przekazał kom. Damian Wroczyński z policji w Wyszkowie.

Funkcjonariusze natychmiast ruszyli pod wskazany adres i zatrzymali 34-latka. - Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał funkcjonariuszom bezsprzeczne podstawy, żeby przedstawić mężczyźnie zarzut znęcania się nad żoną oraz kierowania wobec niej gróźb karalnych. 34-latek usłyszał również zarzut posiadania ponad 15 gramów marihuany, która została znaleziona w trakcie przeszukania domu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu przestępstw - poinformował kom. Wroczyński.

Co więcej, Sąd Rejonowy w Wyszkowie na wniosek policji i wyszkowskiej prokuratury zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi nawet pięcioletnia odsiadka za kratami.

Reaguj!

Wyszkowska policja przypomina, że przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, a przestępstwem ściganym przez prawo. „Każdy, kto wie, że osobie z jej otoczenia dzieje się krzywda powinien stanowczo reagować. Jeżeli wiesz, że osobie z twojego środowiska dzieje się krzywda, nie czekaj! Powiadom odpowiednie instytucje” - apelują policjanci.

Sonda
Czy jako kobieta doświadczyłaś kiedyś przemocy domowej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany